Конструктор Lego Super Heroes (Лего Супер Хіроуз)

48 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

48 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Lego Super Heroes конструктор за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Набір супер лего герої відтворює героїв всім відомих фільмів, мультфільмів, коміксів. Серія супер герої лего початку випускатися в 2012 р, випуск триває досі, лінійка поповнюється новими моделями.

Який конструктор Лего Супер Герої можна купити

Конструктор lego super heroes представляє всім відомих персонажів, улюблених мільйонами дітей у багатьох країнах. Супер герої користуються популярністю у хлопчиків дошкільного та шкільного віку, а й дівчаткам вони теж будуть цікаві. Все тому, що конструктори lego super heroes дозволяють зібрати з деталей реалістичні фігурки і аксесуари і розіграти з ними певний сюжет. Кожен набір - це окремий персонаж з додатковими аксесуарами, зброєю, транспортом, який дозволяє створювати будь-якої сюжет з пригод улюблених героїв. Крім цього, дитина може і самостійно створювати сюжети, які підкаже його фантазія.

Серія іграшок lego super heroes відмінно розвиває уяву і фантазію. Серія розрахована на хлопців від 5 років, але набори можуть привернути увагу і більш старших дітей. Деталі для зборки виготовляються з безпечного і міцного пластику, надійні і не ламаються, збираються легко, із збіркою може впоратися навіть маленька дитина. Розмір готової фігурки невеликий, зручно поміщається в руках дитини, мало важить. Всі частини фігурок рухаються, тому грати з ними малюкам не набридне.

Для чого купувати конструктор Лего Супер Герої

Набори і конструктори дозволяють дитині побачити свого героя не тільки в мультфільмі, але й на дотик до нього. Дитина збирає його сам і потім може здійснювати подвиги разом зі своїм героєм. У комплекті з десятками деталей знаходиться інструкція, тому зібрати модель дуже легко. У процесі складання дитині буде цікаво придумати щось своє, можна залучити до процесу та інших дітей.

Серія лего супер герої дозволяє збирати цілу колекцію персонажів, не обмежуючись на одному. Виробник надає можливість зібрати цілий всесвіт Марвел. Для цього потрібно купити лего супер герої не один набір, а кілька різних.

Лего супер герої купити в Києві і інших містах України можна в магазині «Чудо-Острів». Замовлення оформляється в формі на сайті або по телефону.