Конструктори Lego Super Mario (Лего Супер Маріо)

35 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

35 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Lego Super Mario за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Лего Супер Маріо - конструктор для дітей від 6 років, виготовлений на основі однойменної гри, яка не потребує реклами, відома і популярна у всьому світі. У набір входить головний герой, деталі для зборки рівнів. Купити Лего Маріо для хлопчиків або дівчаток можна в магазині «Чудо-Острів».

Як працює гра Лего Супер Маріо

Мета гри - зібрати з деталей конструктора рівні, за якими буде пересуватися фігурка. Потрібно за певний час пробігтися по всім перешкодам і зібрати якомога більше монеток. В кінці гри Маріо підведе рахунок, потім можна починати знову проходження рівнів для того, щоб побити власний рекорд. У гру Лего Маріо може грати як одна дитина, так і кілька осіб.

Гра Lego Super Mario відмінно організована в технічному відношенні. На фігурці є дисплей, на ньому відображається поточний дію, час і фінальний рахунок. В ноги фігурки вбудовано оптичний сенсор. Запуск дії дають контролеру штрих-коди, які розміщені на кубиках.

Lego Mario можна пов'язати з телефоном, додаток буде записувати кожне проходження, запам'ятовувати зібрані монетки і аналізувати, де вийшло зібрати більше їх число.

Кому підійде гра Лего Супер Маріо

Конструктор Лего Супер Маріо задуманий так, що його можна перебудовувати з окремих деталей скільки завгодно раз. Для початку потрібно купити Лего Маріо стартовий набір, потім можна купувати додаткові набори.

Конструктор Лего Маріо стартовий включає фігурку героя і деталі для базового рівня, додаткові відрізняються розмірами і ступенем складності. Нові перешкоди - це можливість створити більше варіантів проходження, зібрати більше монет, підвищити рівень майстерності в грі.

Грати в гру можуть діти від 6 років і старше будь-якої статі. Вона розрахована на індивідуальне проходження або командну гру, якщо діти змагатимуться по черзі. Деталі конструктора виконані з кольорового пластику, в кожному наборі їх різну кількість. Купивши кілька наборів, можна зібрати повноцінну гру, яка за складністю і захопливості не поступатиметься оригінальній грі на приставці.

Купити Лего Маріо для своєї дитини можна в будь-який час доби в 1 клік на сайті магазина, для чого оформити замовлення в онлайн-формі, або зателефонувати. Товар можна забрати самовивозом або отримати поштою.