Конструктори LEGO Technic (Лего Технік)

51 товар

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 42126 Конструктор LEGO Technic Ford® F-150 Raptor (42126)
    5 187 грн
  2. Артикул: 42132 Конструктор LEGO Technic Мотоцикл (42132)
    372 грн
  3. Артикул: 42130 Конструктор LEGO Technic BMW M 1000 RR (42130)
    9 787 грн

51 товар

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Лего Технік (Lego Technic) за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Lego technic одна з популярних серій відомого світового бренду Lego, яка користується величезною популярністю у хлопчаків не тільки старше восьми років, а й навіть дорослих, які з радістю збирають конструктор.

LEGO TECHNIC - все про серію конструктора

У конструктор Лего Технік входять сполучні стрижні з пластика і спеціальні будівельні деталі. Саме в цій серії Лего можна зустріти з'єднуючі роз'єми, безліч будівельних «плит», балки, шестерінки, колеса і осі.

Пропоновані комплекти Лего механікс, дозволяють зібрати гоночні машини, позашляховик, трактор та інші. Лего технік на радіокеруванні так само представлені виробником, що значно розширює можливість вибору автолюбителів на користь даної серії. LEGO не залишили без уваги любителів мотоциклів, адже крім вантажних і легкових авто, в лінійці є Лего Технік мотоцикл, так само ще літальні апарати і сільськогосподарський транспорт.

Важливо зауважити, що моделі конструктора Лего Технік це не просто схожі копії транспорту, у машинки крутяться колеса, відкриваються дверцята, відкидаються кришки бензобака і кузов. Саме ці характеристики і роблять унікальною цю серію.

Купити Лего Технік можна абсолютно різної складності, що дозволяє підібрати подарунок для відповідного віку. Впевнені, це буде незабутній подарунок для будь-якої вікової групи.

LEGO TECHNIC – БЕЗПЕКА

При виготовленні своєї продукції Лего Технік подбали про високу якість пластикових сплавів і безпечних барвниках. Всі складові частини конструктора Лего абсолютно безпечні.

Набори Лего Технік дозволяють зібрати вигаданий або реальний транспорт, адже за рахунок дрібних деталей за підсумком збірки робить транспорт реалістичним, що відмінно впливає на дрібну моторику дитини. Розмір елементів конструктора Лего Технік невеликий, саме тому розрахований на дітей старше семирічного віку, з точки зору безпеки. За рахунок відсутності дуже докладної інструкції по збірці, розвиває фантазію, мислення і уважність дитини.

Купити Lego Technic Ви можете в інтернет-магазині, вибравши найбільш вподобану Вам серію конструкторів світового бренду. Створюючи своїми руками одну з представлених моделей, Ваша дитина зможе відчути себе механіком або ж інженером-конструктором, адже транспорт виглядає дуже реалістично.

LEGO Technic - купити реалістичні конструктори в Чудо Острів

Лего Технік - це моделі реальних технічних споруд у вигляді конструктора. Купити Лего Технік бажають діти, які захоплюються автомобілями, кранами, поїздами або іншою технікою, а також шанувальники таких марок авто як Dodge, Porsche, Chevrolet, Land Rover, Bugatti, адже Лего виробляє конструктори, які є копією відомих автомобілів! Крім машинок в серії Lego Technic можна знайти Кран, Баггі, Автовоз, Поліцейську машину, Рятувальний вертоліт. Асортимент Лего Технік дозволяє купити навіть катамаран. Конструктори Лего Технік можна купити за ціною від 247 грн до 9749 грн. Безумовно, улюблені екземпляри дітей - це конструктори 2в1. Моделі таких конструкторів Lego Technic дозволяють зібрати різні моделі автомобілів або техніки з одного і того ж набору деталей - це як 2 іграшки за ціною однієї! Хлопчики у віці від 5 до 10 років просто фанатіють від таких технічних і цікавих моделей конструкторів, адже це вік, коли їм особливо цікаві крани, комбайни, позашляховики та інші засоби пересування.