Sluban Space (Слубан Космос)

11 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

11 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити Sluban Space іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Конструктор Слубан спейс - лінійка наборів, з яких виходять моделі космічних кораблів, всюдиходів, станцій, зорельотів, ракет. Конструктор Слубан космос купують тим дітям, які захоплюються космосом і всім, що з ним пов'язано.

Характеристики конструкторів Слубан космос

Космічна подорож і дослідження простору неможливо без космічних кораблів. Юним космонавтам сподобається будь-який з наборів Sluban Space, адже в результаті вони отримають зменшену модель справжнього корабля з космонавтами на борту.

Конструктор Слубан космос складається з різної кількості деталей, його можуть складати діти дошкільного або шкільного віку. В основному він призначений для хлопчиків від 6 до 12 років. Пластикові деталі виготовлені з пластику високої якості, безпечного для дитини. Колір детальок різний, в основному білий, червоний, чорний і жовтий. Забарвлення готової моделі виходить дуже схожою на ту, що мають справжні кораблі. Це надає зібраної моделі реалістичності, яскраво забарвлені деталі не загубляться. У кожному наборі є не тільки деталі для збирання ракет, а й фігурки космонавтів. Їх можна помістити всередину установки або марсохода.

Як вибрати конструктор Слубан космос

Sluban Space station можна подарувати дитині на день народження, з будь-якого значимого приводу. Збирати моделі найпростіше за інструкцією, яка є в кожному наборі. У готовому вигляді космічна станція в висоту досягає 35 см, що цілком достатньо для того, щоб дитина могла з нею грати. Якщо дитині сподобається ця модель, він, швидше за все, попросить ще й інші. Виробник пропонує батькам порадувати сина і іншими моделями. З них можна зібрати чудову колекцію, вона стане гордістю будь-якої дитини.

Хороший конструктор sluban space відкриває простір для творчого вираження, дозволяє дитині проявляти здібності і розвиває їх. Збірка покращує координацію рухів у маленьких дітей, старших змушує проявляти логіку і уяву, розраховувати послідовність дій.

Вибирайте конструктори від перевіреного виробника на сайті магазина. Набори з космічними станціями, ракетами і усюдиходами можна замовити в онлайн-формі або просто зателефонувати. Після підтвердження замовлення товар буде доставлений в будь-яку точку України.