Конструктор Магністар (Magnistar)

12 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: LT1006 Магнітний конструктор MAGniSTAR (LT1003)
  178 грн
 2. Артикул: LT1005 Магнітний конструктор MAGniSTAR (LT1005)
  167 грн
 3. Артикул: LT3002 Конструктор магнітний MAGniSTAR Транспорт (LT3002)
  Спеціальна ціна 799 грн Звичайна ціна 999 грн
 4. Артикул: LT2001 Магнітний конструктор MAGniSTAR Морські мешканці (LT2001)
  Спеціальна ціна 1 229 грн Звичайна ціна 1 769 грн
 5. Артикул: LT3003 Магнітний конструктор MAGniSTAR Транспорт (LT3003)
  Спеціальна ціна 1 599 грн Звичайна ціна 1 999 грн
 6. Артикул: LT7001 Магнітний конструктор MAGniSTAR Будиночок (LT7001)
  Немає в наявності
  822 грн

12 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Magnistar конструктор за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Магнітний конструктор Мagnistar має особливість - його блоки кріпляться не за допомогою з'єднань, як завжди, а за допомогою магнітів. Саме це і приваблює дітей, їм хочеться мати іграшку, яка дуже легко збирається. Магністар конструктор не тільки бавить, а й розважає.

Характеристики Магністар конструктора

Магнітний конструктор Магністар випускається виробником у різних формах, розмірах та типах. Для того щоб іграшки були цікаві дітям різного віку. Конструктори включають елементи, з яких можна зібрати фігурки:

 • тварин;
 • людей;
 • персонажів казок.

Конструктор Мagnistar може складатися в тривимірні та плоскі конструкції геометричних форм. Вони навіть можуть рухатися, адже у набір входять елементи, які відповідають за рух готової моделі.

Магністар для дітей складається з великих деталей, виготовлених з м'яких матеріалів. З дрібних елементів можна складати об'ємні фігури з точнішою деталізацією. З'єднувати деталі дуже легко – потрібно лише з'єднати їх разом, і вони міцно з'єднаються. Тримаються вони міцно, не розвалюватимуться в руках.

Користь конструкторів Магністар для дітей

Складання конструкторів – заняття цікаве та захоплююче. Поки дитина зайнята складанням, розвивається мислення, уява, вона може задіяти творчі можливості. Мagnistar конструктор можна складати за описом, який дано в інструкції, можна вигадувати свої фігурки, варіанти композиції деталей дозволяють це зробити.

Мagnistar можна купувати як для хлопчиків, так і для дівчаток. Дівчата будуть збирати з конструкторів фігурки принцес, казкових тварин, для хлопчиків призначені конструктори, з яких виходять будинки та транспортні засоби.

Мagnistar конструктор купити можна за різною ціною. Вартість залежить від числа основних та додаткових елементів, матеріалів виготовлення та виробника. Поставляються іграшки у зручній коробці, в якій їх можна зберігати. Виробляють їх фірми-виробники з України та зарубіжні. Всі іграшки відрізняються якістю та безпекою. На сайті магазину можна замовити навіть конструктори, які об'єднані в одну серію тематично. Замовлення можна оформити онлайн на сайті або зателефонувати.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку