Блоковий конструктор для дітей

30 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

30 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити блокові конструктори за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Блоковий конструктор для дітей - відмінний спосіб зайняти малюка на деякий час, яке він може проводити з користю. Різнокольорові, прості за формою, але різні за розміром блоки, що збираються в різні конструкції, можуть принести дитині масу позитивних вражень і емоцій, радісного настрою. Купити дитячий конструктор блоковий можна для дітей 2-5 років.

Як влаштований блоковий конструктор

Блокові конструктори складаються з пластикових деталей, які можна зібрати в фігурки у вигляді замків, будинків, ферм, транспорту, авто, парковок і автотреків, тварин. Блоки бувають невеликого, середнього і великого розміру. Вони з'єднуються простим способом - накладаються, як цеглинки, один на інший. Кольори деталей яскраві, контрастні, насичені - червоний, синій, зелений, білий, жовтий. Бувають і нестандартні кольори - фіолетовий, рожевий, помаранчевий. Конструктор блоковий випускається в різній тематиці, тому підходить як хлопчиків, так і для дівчаток.

Як вибрати для дитини конструктор блоковий

Конструктор блоковий великий купують для самих маленьких - дітей 1-3 років. Блоки не тільки зручно і просто збирати, але через великого розміру дитина не зможе проковтнути їх. Розмір великих блоків може досягати 6-7 см, але для маленьких дітей повинен бути не менше 4-4,5 см.

Дітям від 3 років купують конструктори із середніми або дрібними деталями, тому що дитина до цього віку фізично і психічно вже досить розвинений. Середній розмір таких деталей 2-3 см. Деталі упаковані в зручну коробку з ручкою, в якій їх можна зберігати.

Блокові конструктори, незалежно від величини деталей, можуть принести дітям очевидну користь. Купити блоковий конструктор для дитини, щоб розвинути:

  • посидючість;
  • сприйняття кольору;
  • логічне мислення;
  • образне сприйняття;
  • працьовитість.

Збираючи конструктор, дитина вчиться робити точні рухи, володіти своїми руками, сприймати і обробляти тактильні відчуття. Фігурки із зібраного конструктора вчать сприймати геометричні фігури, розвивають кмітливість і вміння фантазувати. Складати деталі можна як завгодно, складаючи знайомі об'єкти або придумуючи свої образи. Замовити конструктор з блоків можна по телефону, або оформив заявку в онлайн-формі.