Рухомий конструктор

63 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 31058 Конструктор LEGO Creator Могутні Динозаври (31058)
  Спеціальна ціна 463 грн Звичайна ціна 521 грн
 2. Артикул: 4805 Конструктор Qman "Unlimited Ideas" 3в1 Engineering machinery трансформер (4805)
  Спеціальна ціна 999 грн Звичайна ціна 1 355 грн
 3. Артикул: M38-B1161 Конструктор Sluban позашляховик (M38-B1161)
  679 грн
 4. Артикул: M38-B1162 Конструктор Sluban позашляховик (M38-B1162)
  Спеціальна ціна 543 грн Звичайна ціна 679 грн
 5. Артикул: 41301 Конструктор Qman "Trans Collector" Рейдер з вогненним мечем (41301)
  Спеціальна ціна 259 грн Звичайна ціна 354 грн

63 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити рухливий конструктор за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Розвиток дитини починається з перших днів життя. Для гармонійного і повноцінного розвитку необхідно, щоб у нього були іграшки. Всі діти люблять їх, іграшки захоплюють і розважають. Рухливі конструктори мають переваги перед звичайними конструкторами, частини яких залишаються нерухомими.

Переваги конструкторів рухомих

Головна особливість іграшок такого типу - вони можуть змінюватися за бажанням дитини, що подобається багатьом дітям. Яскраві кольори деталей можуть зацікавити, перш за все, маленьких дітей, до 6 років.

Конструктор рухливий виготовляється з металевих деталей і пластикових. Після складання готового виробу його можна доопрацювати, деталі іграшок фірми Лего можуть компонуватись з деталями з інших наборів, проте не з таким розмаїттям, як це буває в звичайних конструкторах, де деталі зафіксовані жорстко. У наборах є і додаткові деталі, якими можна добудовувати іграшку при необхідності.

Конструктори Лего пересуваються різноманітні, для найвимогливіших дітей знайдуться набори по їхньому смаку. Дитина може збирати іграшку по готовому сценарієм (готовий варіант зображений на картинці) або придумати щось своє.

Купити рухливий конструктор можна дітям різного віку. Прості цілком під силу зібрати малюкові і самому. Для розвитку комунікації діти можуть збирати деталі разом з друзями того ж віку. Якщо дитині важко зібрати конструктор самому, дорослі можуть на перших порах допомогти йому.

Кому можна купити рухливий конструктор

Слубан рухливий конструктор найкраще підходить для дітей, які люблять рухатися, активні ігри. Іграшка може змінювати положення частин, що, безсумнівно, сподобається дитині. Але і для спокійних дітей конструктор також можна купувати, адже грати з нею можна і не переміщаючись з місця на місце.

Лего чоловічки та інші іграшки приносять користь дитині:

 • навчають поводженню з ними;
 • змушують проявляти творче мислення, креативність;
 • розвивають фантазію.

Як замовити конструктор

У рухливих конструкторів є особливість, вони можуть змінювати форму після закріплення деталей. Дітям подобається рухомі частини, вони надають іграшці більше можливостей. Замовити конструктори можна по телефону або оформити заявку на сайті в формі.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку