Розвиваючі конструктори для дітей

95 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 41682 Конструктор LEGO Friends Школа у Хартлейк-Сіті (41682)
    Спеціальна ціна 2 039 грн Звичайна ціна 2 718 грн

95 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити розвиваючі конструктори за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Розвиваючі конструктори - це іграшкові набори, призначені не тільки для того, щоб захопити дитину, але і для того, щоб розвивати його психологічні функції. Конструктори випускаються для того, щоб розвивати дітей, навчати, давати їм наочне уявлення про навколишню дійсність. Купити дитячий розвиваючий конструктор для дітей різного віку можна в магазині «Чудо-Острів».

Характеристики дитячих конструкторів

Конструктор розвиває Лего - відомий у багатьох країнах і улюблений малюками розроблений спеціально для стимулювання розвитку дитини, розвитку його логіки, абстрактного мислення. Збираючи деталі конструктора, дитина отримує можливість проявити творчі здібності і винахідливість.

Розвиваючі конструктори для дітей складаються з десятків і сотень деталей, які потрібно збирати послідовно. Вони виготовлені з якісного металу, пластику, акуратно з'єднуються разом, міцно тримаються. Розвиваючий конструктор для дітей містить барвисті елементи, що збираються в фігурки, які разом створюють захоплюючий сюжет. Грати в них можуть діти різного віку, багато моделей розроблені переважно для хлопчиків, але можна купувати їх і для дівчаток. Переважний вік - дошкільний і шкільний, деякі моделі можуть бути цікаві навіть дітям старше 14 років. Конструктори тренують посидючість, вміння дітей зосереджуватися на деталях.

Для чого потрібно купувати конструктори розвиваючі

У наборах конструкторів містяться деталі, з яких дитина буде створювати стандартні або самим придумані сюжети. Купити конструктор можна відповідно до інтересів сина чи доньки. З деталей конструктора можна зібрати машинки, аеропорт, пожежне депо, підводний човен, автотрек, будиночок на дереві, літак, середньовічний замок, школу, стайню, паровоз, вантажний поїзд, супергероїв і т. д.

Процес гри повністю безпечний, складаючи кубики по схемі, дитина тренує моторику рук, закріплює нові знання і вміння. Розмір деталей досить зручний, щоб діти могли тримати їх в руках. Деталі не ламаються навіть після складання і демонтажу, розвивають уяву і логіку. Матеріал виготовлення екологічно чистий. Гра з розвиваючими конструкторами позитивно впливає на фізичний і психічний розвиток дитини.