Конструктори для дітей 11 років

589 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: M38-B0781D Конструктор SLUBAN "Town" Автовишка (M38-B0781D)
    239 грн

589 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити конструктори для дітей 11 років за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Конструктор для дітей 11 років є однією з обов'язкових іграшок. Конструктор для 11 років залишається популярним через здатність розвивати корисні якості характеру дітей і їх здатності. Замовити конструктори для дітей 11 років в «Чудо-Острові» можна всього за 1 клік, якщо залишити заявку на сайті або ж зателефонувати за номером. Вартість конструктора в магазині невисока, будь-який покупець може вибрати для себе модель з урахуванням його особливостей.

Які конструктори можна купити для дітей 11 років

11-річні діти цікавляться як звичайними моделями, так і електронними і роботизованими конструкторами для дитини 11 років. З них виходять прекрасні моделі, які рухаються механічно, а й під керуванням програм, які встановлюються на телефон. Збираючи дитячі конструктори 11 років, дитина вивчає електронні компоненти і як вони взаємодіють.

Лего для дітей 11 років привертає підлітків цікавим змістом. У цьому віці прості іграшки перестають бути цікавими, і дітям хочеться чогось незвичайного і більш складного. Електроніка та робототехніка - це саме те, що може захопити дитину, дати можливість проводити час з користю.

З конструктором 11 років дитина може досягти результатів в робототехніці, навчитися правильно збирати роботів і навіть створювати нових. Конструювання дасть знання про механіку, програмуванні, фізиці, математиці та інших науках. Надалі дитина може стати інженером, вченим, розробником, тобто освоїти одну з сучасних професій.

Конструктори від 11 років надають можливість збирати не тільки одну конструкцію, але і створювати нові. Інструкція пропонує кілька варіантів збірки, але також можна зібрати і власні конструкції, як підкаже фантазія. Конструктор дитині 11 років виробляють з матеріалів, стійких до механічних впливів, деталі міцні, з'єднуються міцно.

Користь конструкторів для дітей 11 років

Збірка лего для 11 років вимагає часу і акуратності, уважності. Щоб зібрати сотні деталей в правильній послідовності, потрібно вміти мислити абстрактно, логічно і об'ємно. Конструктор тренує важливі навички, незалежно від того, збирав чи дитина коли-небудь його або тільки вчиться.