Конструктори для дітей 4 роки

324 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: M38-B0795B Конструктор SLUBAN "Builder" Папуга (M38-B0795B)
    19 грн
  2. Артикул: 71200 Конструктор Юніка Автоклуб (71200)
    130 грн

324 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити конструктори для дітей 4 роки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Конструктори для дітей 4 роки необхідно купувати для того, щоб розвиток дитини було повноцінним і гармонійним. Маленькі діти проявляють цікавість до навколишнього світу, їм цікаво все нове, незвичайне і цікаве. Купити дитячий конструктор 4 роки в «Чудо-Острові» можна на сайті, оформивши заявку в формі або зателефонувати.

Для чого потрібно купувати конструктор для дітей 4 роки

Конструктор для дитини 4 роки поступово через гру вчить малюка посидючості, вмінню концентрувати увагу, думати логічно, щоб зібрати з багатьох деталей виріб. Багатьом дітям подобається конструктор від 4 років, тому що він яскравий, різнокольоровий. Малюків приваблюють деталі різної форми, їм подобається складати їх за схемою, в певній послідовності.

За допомогою лего для 4 років діти пізнають взаємодія форми, кольору і симетрії, вчаться створювати пропоновані виробником предмети і створювати нові образи. Можна побудувати з деталей будиночки для ляльок, вежі, парковки та інші об'єкти інфраструктури міста.

Конструктор для дітей 4 років підходить для дітей обох статей, як хлопчикам, так і дівчаткам. Кожен знайде в лінійці лего для дітей 4 роки комплект, який буде цікавий саме йому.

Конструктор 4 роки тренує у дитини здатність фокусувати увагу, покращує пам'ять, уяву і логіку. Він також тренує моторику рук, координує рух, покращує загальний фізичний розвиток. Збираючи конструктор для 4 років, дитина працює пальцями, покращує швидкість реакції, рухи стають більш вправними.

Разом з дрібною моторикою розвивається мова, дитячий конструктор 4 роки можна використовувати для навчання малюка буквах і цифрам. Вони зображені на кубиках. Намагаючись правильно з'єднати деталі, дитина повинна думати, уявляти, як це зробити. Конструктор дитині 4 роки розвиває фантазію, адже можна складати з нього не тільки те, що представлено на коробці, але і керуючись своєю фантазією. Всі навички, які набуває дитина, стануть в нагоді йому в наступні роки.

Як вибрати конструктор для 4 років

Важливо, щоб модель була цікава самій дитині, відповідала його захопленням. У ній не повинно бути занадто багато деталей, інакше збирати її буде складно. У цьому віці можна вибирати універсальні по підлозі моделі, головне, щоб вони були цікаві дитині.