Конструктори для дітей 7 років

982 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: M38-B0756 Конструктор SLUBAN "Model Bricks" Танк T90MS (M38-B0756)
  1 637 грн
 2. Артикул: M38-B0781D Конструктор SLUBAN "Town" Автовишка (M38-B0781D)
  239 грн
 3. Артикул: M38-B0795B Конструктор SLUBAN "Builder" Папуга (M38-B0795B)
  39,50 грн
 4. Артикул: 60287 Конструктор LEGO City Трактор (60287)
  674 грн

982 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити конструктори для дітей 7 років за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Діти в 7 років починають ходити в школу, для успішного навчання їм потрібно вміти швидко міркувати, хотіти отримувати нові знання і застосовувати їх на практиці. Конструктор для дітей 7 років розвиває багато корисних для школярів якостей, які можуть стати в нагоді їм в навчанні. Ось чому діти повинні мати хоча б один конструктор дитині 7 років.

Характеристики конструкторів для дітей 7 років

Відмінності є в тому, яка фірма виробляє товар, скільки і яких деталей в наборі, в матеріалі виготовлення і способі сполук. Деталі упаковані в картонні або коробки або пластикові скриньки, в яких вони зручно зберігаються. На упаковці є зображення того, що вийде в підсумку, але завдяки тому, що деталі лего для дітей 7 років можуть з'єднуватися універсальним методом, можна проявити фантазію і зібрати щось нове. Дитячий конструктор 7 років зібрати для дитини буде нескладно, він розроблений так, що будь-яка дитина цього віку впоратися з цією нехай і непростий, але цікавим завданням.

Тема конструктора для дитини 7 років може бути такою:

 • транспорт;
 • технічні пристосування;
 • повітряні апарати;
 • тварини сучасніше і доісторичні;
 • траси, треки;
 • будинки і замки;
 • салони і кафе;
 • військова техніка.

Конструктори для дітей 7 років призначені як для хлопчиків, так і для дівчаток, є моделі, які можна купувати тим і іншим, але багато моделей будуть все-таки цікаві хлопчикам, такі як техніка і машинки або дівчаткам - як замки принцес і салони.

Лего для 7 років - це блокові і магнітні конструктори, вибирати моделі можна ще й по цій характеристиці. Конструктор 7 років завдяки простому і легкому з'єднанню можна також просто і розібрати, щоб потім зібрати заново.

Збірка конструктора для 7 років зажадає від дитини наявності вільного часу, застосування логічного мислення, образного уявлення про те, як буде виглядати зібране. Він повинен вміти фантазувати, застосовувати знання і навички, які придбав, вміти закінчувати розпочате заняття. Іграшки з конструктора від 7 років відрізняються міцністю, з ними можна активно грати, а не тільки тримати на полиці.

Як вибрати конструктори для дітей 7 років

В каталозі є наочні зображення, опис і точні характеристики. Вартість також вказана. Якщо конструктор призначений для подарунка, краще всього вибирати його разом з дитиною.