Будиночки для ляльок

49 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: GYJ18 Ігровий набір Enchantimals Лісовий будиночок Олениці Деніси (GYJ18)
  Спеціальна ціна 1 999 грн Звичайна ціна 2 999 грн
 2. Артикул: FRM19 Набір Barbie Рятувальний центр (FRM19)
  4 199 грн
 3. Артикул: 668-32A Ляльковий будиночок Qixi Toys з лялькою (668-32A)
  Спеціальна ціна 919 грн Звичайна ціна 1 159 грн
 4. Артикул: HMX10 Будинок мрії Barbie (HMX10)
  17 999 грн

49 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити будиночки для ляльок за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Ляльки для дівчаток завжди були улюбленими іграшками. Будиночки для ляльок є для того, щоб грати з ними було цікавіше. Їх можна одягати, влаштовувати посиденьки, розігрувати ситуації з лялькового життя. Вони стануть набагато цікавішими, якщо оживити вигадані історії з використанням лялькових меблів та аксесуарів. Якщо дівчинка мріє про таку іграшку, можна купити ляльковий будиночок у «Чудо-Острові».

Характеристики лялькових будиночків

Будинок для ляльки може бути різного розміру та поверховості, можна знайти дво- та триповерхові з кількома кімнатами на поверсі. Вони легко розмістити все, що необхідно іграшці. У комплекті лялькового будиночка є:

 1. іграшкові меблі та сантехніка;
 2. ліжечка;
 3. столи та стільці.

Моделі будинків для ляльок Лол відрізняються конструкцією, стилем, матеріалами, з яких виготовлені. Колірне оформлення моделей виконане переважно у рожевих, білих, блакитних тонах. У каталозі можна знайти будинки та казкові замки, пляжні будиночки та кемпінги, гаражі для іграшкового транспорту. Завдяки різноманітності будиночків для ляльок Лол дівчинка може подбати про комфорт для ляльок та їхніх вихованців. Може годувати за столиком, на якому може розставити набір посуду, купати у ванні, міняти вбрання. Одяг може складати в іграшкові шафки. У будиночку для Барбі є ліжечко з ковдрою та подушками, куди можна укладати ляльку на ніч.

Користь лялькових будиночків для дітей

Будиночки для Барбі поєднують у собі одночасно розважальну та освітню функцію. Діти можуть дізнатися, як влаштовані будинки, як називаються елементи меблів, для чого призначені. Граючи з будинком Барбі, дитина тренує логічне мислення, просторове сприйняття, вчитися помічати деталі. Будиночок Барбі привчає дитину тримати речі в порядку, доглядати їх і меблі. Гра добре розвиває соціальні навички, вчить дитину взаємодіяти з людьми, розвиває комунікативні навички, застосовувати фантазію та образне мислення.

Ляльковий будиночок можна купити для дівчаток від 3-5 років, в каталозі можна знайти моделі для звичайних ляльок і будиночки у вигляді замків – для казкових принцес. Замовлення можна оформити на сайті у формі онлайн або зателефонувати, щоб замовлення оформив оператор.

Кожна дівчинка любить грати з ляльками. Для рольових ігор з ляльками в арсеналі потрібні допоміжні іграшки, в тому числі і ляльковий будиночок. Також відмінним варіантом буде і ляльковий будиночок з меблями. В процесі гри малятка відчувають себе дорослими і самостійними, піклуються про своїх улюблениць, споруджують їм будиночки, облаштовують його всередині.

 

Дерев'яні лялькові будиночки

Одним з різновидів будиночків для ляльок  є дерев'яний ляльковий будиночок, при виготовленні якого використано натуральний матеріал і виглядає він дуже реалістично. У багатьох будиночках всередині вбудовано функціональні меблі, деталізовані до дрібниць. Тут є столи, дивани, кухонне обладнання, компактні стільчики і багато інших аксесуарів. У деяких моделях будиночків для ляльок присутній навіть ліфт.

 

Будиночки для ляльок з картону

Будиночок для ляльок з картону також не менше реалістичний і дуже популярний. Граючи в дочки-матері, у дівчаток спрацьовує інстинкт материнства, проявляється турбота про ближнього, розвивається акуратність і уважність.

Щоб вибрати будиночки для ляльок, потрібно орієнтуватися на саму ляльку. Будиночок для ляльок лол може бути не таких великих розмірів як, наприклад, будиночки для ляльок барбі.

Ляльковий будиночок для Барбі - це класика, яка завжди користується попитом.

Ляльковий будиночок купити в наш час не складає великих труднощів, головне, щоб дитині він сподобався, а також був безпечним для гри і підходив ляльці.

Купити будиночок для ляльок на День Народження, під ялинку на Новий рік або в будь-яке інше свято буде вірним рішенням для підняття настрою і яскравих емоцій.

Придбати кукольний будиночок для лол і супер популярну ляльку Лол це шлях до здійснення мрії дитини.

Будиночок для ляльок дерев'яний, з картону, пластиковий, всі вони по-своєму мають ряд переваг і корисні для загального розвитку. Якщо хочете купити будиночок для ляльок в Україні - то тільки в інтернет-магазині Чудо-Острів.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку