Будиночок для ляльок

5 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

5 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Кожна дівчинка любить грати з ляльками. Для рольових ігор з ляльками в арсеналі потрібні допоміжні іграшки, в тому числі і ляльковий будиночок. Також відмінним варіантом буде і ляльковий будиночок з меблями. В процесі гри малятка відчувають себе дорослими і самостійними, піклуються про своїх улюблениць, споруджують їм будиночки, облаштовують його всередині.

 

Дерев'яні лялькові будиночки

Одним з різновидів будиночків для ляльок  є дерев'яний ляльковий будиночок, при виготовленні якого використано натуральний матеріал і виглядає він дуже реалістично. У багатьох будиночках всередині вбудовано функціональні меблі, деталізовані до дрібниць. Тут є столи, дивани, кухонне обладнання, компактні стільчики і багато інших аксесуарів. У деяких моделях будиночків для ляльок присутній навіть ліфт.

 

Будиночки для ляльок з картону

Будиночок для ляльок з картону також не менше реалістичний і дуже популярний. Граючи в дочки-матері, у дівчаток спрацьовує інстинкт материнства, проявляється турбота про ближнього, розвивається акуратність і уважність.

Щоб вибрати будиночки для ляльок, потрібно орієнтуватися на саму ляльку. Будиночок для ляльок лол може бути не таких великих розмірів як, наприклад, будиночки для ляльок барбі.

Ляльковий будиночок для Барбі - це класика, яка завжди користується попитом.

Ляльковий будиночок купити в наш час не складає великих труднощів, головне, щоб дитині він сподобався, а також був безпечним для гри і підходив ляльці.

Купити будиночок для ляльок на День Народження, під ялинку на Новий рік або в будь-яке інше свято буде вірним рішенням для підняття настрою і яскравих емоцій.

Придбати кукольний будиночок для лол і супер популярну ляльку Лол це шлях до здійснення мрії дитини.

Будиночок для ляльок дерев'яний, з картону, пластиковий, всі вони по-своєму мають ряд переваг і корисні для загального розвитку. Якщо хочете купити будиночок для ляльок в Україні - то тільки в інтернет-магазині Чудо-Острів.