Куклы Cry Babies (Край Беби)

5 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

5 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити ляльки Cry Babies (Край Бебіс) за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Лялька Край Бебіс зроблена у вигляді дитини, тому підійде дівчаткам, які люблять грати з ляльками як з дітьми. Край Бебіс лялька одягнена в комбінезон, який нагадує тварин – жирафів, птахів, єдинорогів, динозавра, сонечка. Від звичайного пупса Край Бебіс іграшки відрізняються особливістю – вони вміють плакати, що робить їх реалістичними. Купити ляльку cry babies можна у «Чудо-Острові» за низькими цінами.

Характеристики ляльок Край Бебіс

Ляльки cry babies можуть плакати протягом 10 с, видавати характерний звук. Виготовлені із пластику та текстилю. Кожна лялька cry babies має соска, яку вона тримає в роті. Працює іграшка на батарейках, вони є в комплекті. Сry babies можна купити дітям від 3 років і старше.

Для чого варто купити ляльку Край Бебіс

Сry babies лялька для дівчинки стане чудовим прикладом того, як потрібно доглядати справжню дитину. Діти можуть дізнатися про характер та поведінку немовлят, ситуації, які можуть з ними виникати. Це дасть більше можливостей розширити гру, створити більше сюжетів. Краї Бебіс виготовлені за мотивами мультфільму, у різних серіях якого розповідається про сюжети, які можна розіграти й у реальному житті. Гра з babies cry навчить дитину піклуватися про близьких, цінувати дружбу, підтримувати один одного.

Пупс cry babies має реалістичні пропорції та малюка, великі очі, що робить його ще більше схожим на дитину. Щоб Сry babies magic tears могли плакати, потрібно налити воду в резервуар, він знаходиться в задній частині голови іграшки. Плакати лялька починає, якщо вийняти соску з рота. Якщо повернути соску назад, покласти на спину або похитати на руках, лялька плакати перестане.

Край Бебіс, купити який можна в «Чудо-Острові», має рухливі ноги та руки, вони можуть змінювати становище, як захоче власниця. Крім того, Край Бебіс купити можна з особливим для кожної ляльки характером – одні з них спокійніші, інші активніші, дитині можна вибрати таку, яка більше підходить за характером.

Лялька cry babies, купити яку можна в каталозі, стане гарним подарунком на день народження або з приводу якоїсь чудової події. Сry babies можна купити в Україні в асортименті можна в «Чудо-Острові». Замовлення можна оформити на сайті, онлайн-формі або зателефонувати.