Ляльки Барбі

243 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: GJM72 Ігровий набір Barbie You can be Гімнастка (GJM72)
  Спеціальна ціна 1 799 грн Звичайна ціна 2 399 грн
 2. Артикул: GJK12 Лялька Barbie Dreamtopia Принцеса в асорт. (GJK12)
  Спеціальна ціна 429 грн Звичайна ціна 599 грн
 3. Артикул: HGP63 Лялька Barbie Extra Minis Модниця у фіолетовій пухнастій шубці (HGP63)
  Спеціальна ціна 797 грн Звичайна ціна 899 грн
 4. Артикул: GXF10 Лялька Barbie Екстра з хвостиками та гумками (GXF10)
  Спеціальна ціна 1 218 грн Звичайна ціна 1 399 грн
 5. Артикул: GYJ70 Ігровий набір Barbie Екстра Візажний столик (GYJ70)
  Спеціальна ціна 2 849 грн Звичайна ціна 3 799 грн
 6. Артикул: FRM19 Набір Barbie Рятувальний центр (FRM19)
  Спеціальна ціна 3 360 грн Звичайна ціна 4 199 грн
 7. Артикул: HJY18 Лялька Barbie Мандрівниця (HJY18)
  1 799 грн

243 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити Барбі за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Ляльки Барбі виробляє компанія Mattel вже багато років і досі дивує своїх шанувальників у всьому світі новими версіями ляльок. Старі версії та новинки знаменитої іграшки можна купити у магазині «Чудо-Острів».

Характеристики ляльок Барбі

Купити Барбі можна дівчаткам 3-12 років. Як видно, вони цікаві як маленьким дітям, і майже підліткам. Це пояснюється чудовим зовнішнім виглядом іграшки, барвистими вбраннями, які можна змінювати за бажанням. Барбі може похвалитися довгим волоссям, яке у різних моделей може бути різного кольору. Особливістю волосся також є те, що вони можуть змінювати колір залежно від температури навколишнього середовища. Якщо на вулиці прохолодно, відтінок волосся стає темнішим, ніж у теплі. Колір волосся можна змінювати за допомогою холодної води. Її потрібно побризкати на волосся там, де потрібно змінити відтінок.

Барбі лялька завжди модно і стильно одягнена, в красивій сукні та взутті. Іграшковий одяг пошитий якісно і підібраний точно «по фігурі». У наборах, крім ляльки, також є:

 • будинок для Барбі;
 • меблі для Барбі;
 • змінний одяг;
 • аксесуари для створення зачіски.

Будиночок для Барбі є іграшковим будиночком, в якому лялька може «жити». У ньому є іграшкові меблі, можна повісити одяг.

Купити ляльку Барбі можна як у єдиному екземплярі, так і разом із партнером, не менш знаменитим, ніж вона. Барбі та Кен можна подарувати як малечі, так і дівчаткам-підліткам.

Асортимент ляльок Барбі

Ляльки виготовлені у вигляді стрункої дівчини, різні моделі виготовлені у вигляді представниць різних рас та народів. Вони зазвичай мають характерні риси обличчя, колір шкіри та волосся, зачіски. Така особливість дозволяє вибрати модель, яка буде відповідати смаку дитини. Крім того, виробник випускає ляльок у вигляді казкових істот, наприклад таких як Барбі русалка. Вони сподобаються дівчаткам, які люблять казки та мультфільми.

Лялька Барбі, купити яку можна в каталозі, стане чудовим подарунком, оскільки відома дітям як цікава та якісна іграшка. Барбі купити у різноманітних моделях можна на сайті «Чудо-Острова». Замовлення оформляйте в онлайн-формі або зателефонуйте. Ціна залежить від комплектації.

 

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку