Дитячі квадроцикли

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: M 4131EL-4 Квадроцикл Bambi Racer (M 4131EL-4)
    4 525 грн
  2. Артикул: M 4131EL-3 Квадроцикл Bambi Racer (M 4131EL-3)
    4 525 грн
  3. Артикул: M 4131EL-1 Квадроцикл Bambi Racer (M 4131EL-1)
    Спеціальна ціна 3 999 грн Звичайна ціна 4 698 грн

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячий квадроцикл за низькою ціною - магазин іграшок «Чудо Острів»

Дитячі квадроцикли - різновид дитячого транспорту, на двигуні внутрішнього згоряння або, найчастіше для цієї категорії, на електродвигуні.

Власне кажучи, основна відмінність двох цих типів квадроциклів в застосовуваної енергії для приведення транспорту в рух: двигун внутрішнього згоряння - спалюється паливо, електротяга - квадроцикл на акумуляторі відповідно.

Дитячі квадроцикли будь-якого сегмента

У ціновому плані, ціна електро квадроцикла істотно нижче свого старшого брата за видами транспорту. І справа тут не тільки в складності технічного виконання елементів квадроцикла, а в першу чергу в цільової аудиторії. Що мається на увазі? Дитячий квадроцикл на акумуляторі - це якщо так можна висловитися проба для того, щоб дитина в цілому почав знайомитися з мото-технікою.

Тут і безпеку чотириколісного транспорту і відносно невисока потужність двигуна (хоча є винятки особливо в більш високих цінових діапазонах для електричного квадроцикла). При цьому сам принцип взаємодії водія з транспортом повністю повторює такий же для класичного квадроцикла.

Так само слід згадати, що навіть усередині транспорту - акумуляторний квадроцикл для дитини підрозділяється за матеріалами несучої конструкції (метал, комбінований метал з пластиком), і відповідно за вагою і вікової приналежності.

Які дитячі квадроцикли вважаються кращими

Розглянемо найбільш популярні і безпечні квадроцикли для дітей:

Електро-квадроцикл безпечніше. Нижчі швидкості, більш плавний хід, підвищена стійкість в порівнянні з квадроциклом класичним або мотоциклом. У будь-якому випадку, ми рекомендуємо додатково купувати засоби індивідуального захисту для дитини, а саме: шолом, налокітники, наколінники, мотоциклетний корсет. Так само рекомендуємо батькам розібратися або уточнити у продавця наявність у моделей додаткового функціоналу, наприклад в установці швидкісного режиму для квадроцикла. Якщо дитина вперше сідає за кермо - слід мінімізувати швидкість руху поки дитина не освоїться в управлінні.

Це екологічніше. Як не як, тут використовується електрична тяга. Акумулятор швидко можна зарядити і для розваги дитини його ємності цілком вистачить, а для окремих моделей можна навіть здійснити вояж в десяток кілометрів. Немає викидів вихлопних газів і багато іншого.

Це економічніше. Дитячий квадроцикл на акумуляторі купити можна значно дешевше. Особливо в нашому інтернет-магазині.

У Чудо Острів представлений асортимент квадроциклів Bambi Racer і Profi. Доступні до замовлення квадроцикли постійно поповнюються. Ви можете замовити квадроцикл з доставкою по всій території України або перевірити наявність прямо на сайті і замовити самовивозом в зручному для Вас магазині мережі «Чудо Острів»