Квадрокоптери

19 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: X15A Квадрокоптер SYMA на радіокеруванні (X15A)
    Спеціальна ціна 1 439 грн Звичайна ціна 1 957 грн
  2. Артикул: Z3 Квадрокоптер іграшковий Syma з камерою на радіокеруванні (Z3)
    Спеціальна ціна 2 689 грн Звичайна ціна 3 588 грн

19 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити квадрокоптер для дітей за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Квадрокоптер – безпілотний апарат можна придбати тепер і для дітей. Іграшкові дрони повністю функціональні, можуть літати, управляються з пульта дистанційного керування. Це не просто іграшки, квадрокоптер із камерою може знімати відео, як справжній апарат. Купити дрон можна у магазині «Чудо-Острів».

Як працює квадрокоптер

Квадрокоптер з камерою оснащений 4 пропелерами по кутах, які піднімають його в повітря. Моделі мають невелику камеру, яка може вести зйомку відео та робити фото. Керувати ними можна із землі, за допомогою пульта управління. Камера може записувати відео, передавати його на комп'ютер. Перегляд відео з висоти польоту створює ефект присутності. Коптер – невеликий пристрій, за принципом роботи подібний до вертольоту, але відрізняється від нього кращою плавністю рухів, а також підвищеною маневреністю. Він набагато менший шумить, не створює сильні повітряні потоки. Ці якості дозволяють дрон купити, щоб знімати на вулиці і навіть у великому за площею приміщенні.

Дрон із камерою для дітей можна купити різних моделей за складністю залежно від віку дитини. Купити квадрокоптер для новачків в управлінні коштує найпростіший, із мінімальними функціями. Вартість таких моделей не надто висока, вони доступні кожному, хто вирішив купити дрон з камерою. Моделі відрізняються:

  • характеристиками та розмірами;
  • ємністю акумулятора;
  • радіусом дії;
  • робочою частотою.

Колір моделей різний, білий, чорний, зелений, жовтий, блакитний, червоний. У комплекті йде апарат, пульт, лопаті, зарядний пристрій.

Що потрібно для керування квадрокоптером із камерою

Якщо потрібно купити квадрокоптер із камерою та дивитися з нього відео на смартфоні, потрібно встановити програму. Закріпити смартфон можна на пульті управління, на ньому знаходяться кнопки для управління польотом апарата і для зйомки відео і фото.

Зйомка коптера якісна, все добре видно на телефоні. Сам апарат міцний, датчики допомагають йому вчасно виявляти небезпеку. Літає легко і швидко, стійкий у польоті, відрізняється хорошими аеродинамічні властивості, один політ на заряді акумулятора займає кілька хвилин.

Квадрокоптер можна купити, якщо замовити його на сайті в онлайн-формі або зателефонувати.