Дитячі машинки

1881 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: KS5259W Машинка Kinsmart інерційна металева в асортименті (KS5259W)
  Спеціальна ціна 167 грн Звичайна ціна 209 грн
 2. Артикул: KT5059WF Машинка Kinsmart Mini Cooper S інерційна металева в асортименті (KT5059WF)
  Спеціальна ціна 249 грн Звичайна ціна 289 грн
 3. Артикул: KT5372W Машинка Kinsmart Ford Mustang Shelby GT500 1967 в асортименті (KT5372W)
  Спеціальна ціна 207 грн Звичайна ціна 259 грн
 4. Артикул: KT5383WPR Машинка Kinsmart Chevrolet Camaro 2014 в асортименті (пожежна и поліція) (KT 5383WPR)
  Спеціальна ціна 199 грн Звичайна ціна 249 грн
 5. Артикул: KT5391WF Машинка Kinsmart Ford GT 2017 інерційна в асортименті (KT5391WF)
  Спеціальна ціна 199 грн Звичайна ціна 249 грн
 6. Артикул: KT5399WPR Машинка Kinsmart Chevrolet Camaro ZL1в ассортименте (KT5399WPR)
  Спеціальна ціна 209 грн Звичайна ціна 259 грн

1881 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Іграшкові машинки купити за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Іграшки - це частина дитинства. Вони займають Вашої дитини повністю, дають волю його / її уяві, а також дозволяють своїй дитині звикнути до того факту, що у нього є щось своє особисте, своя власність.

Дитяча техніка і моделі машинок для будь-якого віку

Хлопчики і дівчатка будь-якого віку захоплюються іграшковими машинками. Будь то мініатюрні модельки, інерційні автомобілі або машинки на радіоуправлінні. Будь-яка з цих категорій зацікавить дитини і створить ідеальний фундамент для розвитку уяви і вільної гри.

Асортимент подібних іграшок величезний, тому батьки, купуючи машинку своїй дитині, враховують різні чинники. В першу чергу звичайно ж вік малюка. Найменшим (починаючи від року) будуть цікаві прості автомобілі, з деталями, великими за розміром, а також м'якими, обтічними формами. Адже найважливіше для діток такого віку - вивчення форм і функцій. Автомобілі для таких крихіток зазвичай виготовляються з міцного пластику.

Для хлопчика або дівчинки в більш усвідомленому віці (3-5 років) важливу роль відіграють можливості іграшкової машинки. Стають цікавими машинки-модельки. Що стосується металевих автомобілів, вони можуть бути різних масштабів - 1: 6, 1:24, 1:64 і 1: 500. Те ж саме відноситься і до поїздів, і до велосипедів. Металеві автомобілі доступні у великій різноманітності, включаючи точні копії реальних моделей, машинки з відкидним верхом, спортивні машинки. У 3-5 років дитина вивчає марки машин і вже в стані розрізняти їх. Крім цього, в поле зору та інтересів потрапляють машинки-Трансформери. Вони привертають увагу своєю багатофункціональністю.

Діток дошкільного віку цікавить спецтехніка. Машинки швидкої допомоги, пожежні, трактори та інші види спецтехніки завжди дуже цікаві. Починаючи з п'яти-шести років діти цікавляться гоночними машинками. Ігри на треках і гоночних трасах, можливість влаштовувати змагання - все це викликає інтерес до іграшкових гоночним машинам. Здебільшого, такі машинки виготовляють з металу, вони невеликого розміру і дуже міцні. Є машинки, якими можна розважити дитину будь-якого віку від однорічного малюка до підлітка. Це машинки на радіоуправлінні. Різноманітний вибір і функціональність такої іграшки приводить у захват і дитини, і дорослого. Можливості та розміри машинок на пульті управління теж досить різні. Від найпростіших, які їздять тільки по рівній поверхні, до найпотужніших всюдиходів, що долають будь-які перешкоди. Основне завдання полягає в тому, щоб з усіх можливих варіантів вибрати таку машинку, яка була б найбільш цікава саме Вам. Адже радіокерована машинка - це не просто розвага. Вона розвиває спритність, зосередженість, вміння концентрувати увагу.

Де купити дитячі машинки (модельки) за найкращою ціною

Іграшкові машинки також стануть відмінним подарунком на день народження для тих, хто шукає подарунки для своїх малюків. Є також іграшкові човни, літаки і вертольоти, танки, вантажівки і широкий вибір іграшкових транспортних засобів. Купити машинку для дитини Ви можете в інтернет-магазині Чудо Острів.

Дитячі машинки та їх види

Машинки - це тебез чого не уявляє свого життямабутьжоден хлопчиськоВ Інтернет-магазині Чудо Острів можна купити машинки практично будь-якого розмірукольору і типуНе знаєтещо подарувати хлопчикові? - Купіть машинку і не помилитесяЯкі ж види машинок зараз найбільш поширеніБезумовноТОП - це машинки на пульті управлінняадже це надає малюкові відчуттящо він самостійно веде машинуРадіокеровану машину оцінить не тільки дитинаа й дорослийЗа видом живлення також розрызняють машинки на батарейкахна акумуляторіінерційні машинкиФункції машинокрух впередназадвправовлівоНайсучасніші дитячі машинки - це машинкиякі перевертаютьсянатикаючись на перешкодине зупиняючи рухуНайпопулярнішими представниками імперії машинок є такі брендиякHot Wheels (Хот Вілс), Screechers (Скрічерс), Kinsmart (Кінсмарт), Bruder (Брудер). Улюбленими іграшками для хлопчиків є машинки з мультиків і кінофільмівНайвідоміші герої цеТачка МакуінВспиш і Чудо машинкиЗа тематикою машинки поділяються навійськовіпожежнівантажніколекційніНайцікавіше грати з металевими машинкамитак як вони більш реалістичніз приємною вагою в руці.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку