Дитячі джипи

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: WY610A Джип Wenyi військовий (WY610A)
    378 грн

4 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі джипи за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Джип іграшка - мрія кожної дитини, який хоча б раз побачили цю чудо-автомобіль! Такі іграшки підкорили шанувальників максимальною реалістичністю, а також компактними розмірами. Практично всі сучасні дитячі джипи були створені по прототипу найпопулярніших машин сучасності.

Лінійка машинок джипів

Купити машинку на радіоуправлінні для бездоріжжя можна з наступних популярних моделей - Audi, BMW, Ferrari, Jeep, Lamborghini, Bugatti і ін. Купити машинку на пульті управління джип можна дітям від трьох років. Управління просто, тому з процесом впоратися будь-який хлопчисько. З популярних моделей відзначимо наступні:

  • Land Rover;
  • Mercedes;
  • Jeep;
  • BMW;
  • Buggy.

У наборі є пульт управління. Це позбавить батьків бігати по алеях парку або по дитячих майданчиках. Пульт дає дорослим повний контроль переміщення транспорту в зоні видимості. З його допомогою джип на радіоуправлінні можна зупинити, повернути і почати їзду по будь-якому напрямку.

Особливості джипів на пульті управління

Все джипи на радіокеруванні по бруду мають повний привід і спеціальні покришки, завдяки чому будь-коли втрачають стійкості. Їх міцний корпус стійкий до будь-яких механічних впливів. Купити машинку на пульту джип - значить отримати в користування надійну і міцну іграшку.

Машинка на радіоуправлінні джип здатна їздити і по калюжах, і по в'язкій глині. Насолоджуватися їх управлінням можна навіть під сильним дощем. Брудні авто при необхідності можна мити під напором води. Спеціальна форма корпусу міцно захищає систему, запобігаючи проникнення вологи всередину.

Машинка на пульті управління джип не втрачається управління навіть на максимальних швидкостях, а спеціальна гума дає змогу їм упевнено себе відчувати на слизьких дорогах.

Потужний мотор робить радіокеровані машинки максимально реалістичними. До того багато хто з даних виробів є аналогами справжніх транспортних засобів, тому з ними можна відчути себе за кермом великого шикарного транспорту!