Машинки на пульті керування (радіокеруванні)

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити машинки на пульті керування за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Машинки на радіокеруванні для дітей - одні з обожнюваних іграшок для хлопчиків. Різноманіття нинішніх іграшок і їх можливості вражають, призводять до захоплення дітей і батьків. Машинки на пульті керування в магазині «Чудо-Острів» представлені в різних варіантах - нескладні для малюків і більш функціональні - для дітей шкільного віку. Машинки на пульті керування для дітей можуть видавати високу швидкість, переміщатися по нерівній місцевості, справлятися з перешкодами.

Характеристики машинок на радіокеруванні

Купити машинку на пульті керування можна вже дітям, яким виповнилося 2 роки. Вони досить розвинені, щоб бути здатними управляти іграшковим транспортом. Моделями з простим функціоналом легко управляти, дитина може засвоїти правила користування всього за кілька спроб.

Дрифт-машинки на радіокеруванні приваблюють не тільки можливостями і дизайном, який копіює справжні машини, але і світловими і звуковими ефектами, яскравим забарвленням деталей, привертає увагу.

Купити машинку на пульті керування для дріфту можна дітям старшого віку - від 4 до 11 років. Діти зможуть вести спорткар в замети, круті повороти, виконувати трюки. У магазині «Чудо-Острів» можна знайти спортивні машинки з електродвигуном, джипи і інші моделі, що імітують марки автомашин. Вони барвисті і яскраві, виготовлені якісно, ​​витримують навантаження, не ламаються в процесі використання. Якість підтверджена сертифікатом. Машинки стануть відмінним поповненням домашньої колекції, дітям буде забезпечене задоволення від гри.

У чому користь машинок на радіокеруванні

Машинки на радіокеруванні допомагають тренувати моторику рук, координацію рухів, виробляти просторове мислення і уяву, встановлювати зв'язки між причинами і наслідком, вчитися зосереджувати увагу на об'єкті. Потрібно купити машинку на радіокеруванні дитині, щоб він міг отримати перші знання про механіку і автотехніки.

Купити джип на пульті керування - значить мотивувати дитину бути активним, проводити час на вулиці, спілкуватися з дітьми. В «Чудо-Острів» можна придбати модель з бажаними характеристиками, замовити її на сайті, залишивши дані в формі або зателефонувавши по телефону.