Котики м'які іграшки

45 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: КО-0077 М'яка іграшка Tigres Котик Раффі (КО-0077)
  Спеціальна ціна 399 грн Звичайна ціна 585 грн
 2. Артикул: КО-0074 М'яка іграшка Tigres Котик Star (КО-0074)
  Спеціальна ціна 383 грн Звичайна ціна 479 грн
 3. Артикул: 36581 М’яка іграшка TY Beanie Boos Сірий котик Fergus (36581)
  Спеціальна ціна 187 грн Звичайна ціна 249 грн
 4. Артикул: 13072 М'яка іграшка з пледом Perletti котик (13072)
  Спеціальна ціна 679 грн Звичайна ціна 1 175 грн
 5. Артикул: PDP2001192 М'яка іграшка Disney Plush Мері 15 см (PDP2001192)
  289 грн
 6. Артикул: 39290 М'яка іграшка TY Squish-a-boos Кошеня Кікі (39290)
  Спеціальна ціна 239 грн Звичайна ціна 299 грн

45 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити м'які іграшки котики за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

М'які іграшки котики люблять купувати дівчаткам, які люблять тварин і вибирають у вигляді них іграшки. Плюшевих котиків з великими, прикрашеними блискітками очима, виготовляє компанія TY. Бренд відомий як виробник оригінальних м'яких іграшок котів з очима з рожевим обідком. Забарвлення самої іграшки може бути різноманітною - сірої з смужками, триколірної, але вона, так чи інакше повторює забарвлення справжніх тварин. Купити м'яку іграшку котик можна дівчаткам 3-7 років.

Характеристики м'яких іграшок котиків

Плюшевий кіт іграшка може мати різний розмір, придбати іграшку можна такого розміру, який найбільше сподобається дитині або підійде йому за віком. Іграшка м'яка котик виготовляється виробником з плюшевою тканини, серединка наповнюється поліефірним волокном. Матеріали легкі і м'які, такий же виходить і іграшка. Вони нешкідливі для дітей, не виділяють токсичних сполук, не стають причиною алергії.

Компанія TY відома серед виробників м'яких іграшок незмінною якістю продукції, виразністю дизайну. І дійсно, м'яку іграшку котик легко відрізнити від схожих іграшок від інших фірм, перш за все, по великій голові і очам. Багато моделей іграшкових котиків мають прикраса у вигляді рожевого з блискітками банта, що теж надає їм впізнаваності. Котик м'яка іграшка має свій характер, про який можна дізнатися в листівці, яка прикріплена до кожної іграшки, там же вказано і «День народження». Інформація допоможе дитині більш грамотно грати з котиком.

Як замовити іграшку м'яку котик

М'який котик іграшка сподобається дівчаткам дошкільного та шкільного віку, особливо тим, для кого кішки є одними з улюблених тварин. Вигляд у іграшки грайливий і дружелюбний, грати дитині з нею буде приємно і комфортно. М'яка іграшка котик, купити яку можна в «Чудо-Острові» може бути використана для повсякденної гри, через якість виготовлення і міцних матеріалів, вона відмінно витримує не завжди акуратне поводження дитини.

Замовте плюшевих котиків різної величини і забарвлення на сайті магазина. Для цього зателефонуйте або оформите заявку в формі на сайті. Доставка іграшок зі складу в будь-яку область України.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку