Мотоцикли

9 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

9 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі мотоцикли за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дитячий мотоцикл - розвиваюча дитини іграшка, яка за зовнішнім виглядом і функціональності схожа на справжній мотоцикл. Розмір і потужність достатні, щоб дитина могла навчитися управляти технічним засобом на прийнятному рівні. Купити дитячий мотоцикл різних моделей можна в магазині іграшок «Чудо-Острів».

Що являють собою дитячі мотоцикли

Мотоцикли дитячі виконані у вигляді моделей відомих марок мотоциклів для дорослих, тому мають привабливий для дітей вид, оснащені акумулятором, тому можуть рухатися без зусиль з боку дитини.

Мотоцикли дитячі виконані в стильному дизайні, деталі пофарбовані в яскравий колір: синій, зелений, червоний, чорний, білий. Для виготовлення використовуються міцні і екологічно чисті матеріали. Всі деталі зібрані так, щоб забезпечувати безпеку дитини на будь-який розвивається мотоциклом швидкості.

Дитячий мотоцикл на акумуляторі призначений для хлопчиків, але можна купувати яскраві моделі і для дівчаток, якщо це необхідно. Допустима вага дитини - 30 кг, деталі виконані з пластика і металу, сам мотоцикл важить 12-13 кг. Для зарядки акумулятора потрібно 10-12 год., На електриці іграшка може рухатися кілька годин, що цілком достатньо для дитини. Додатково моделі оснащені світловими і звуковими ефектами, роз'ємами USB, mp3 і SD слотом.

Для чого потрібно купити дитячий мотоцикл

Купити дитячий мотоцикл на акумуляторі можна для дітей від 3 до 8 років. У такому віці дитина може легко навчитися керувати мотоциклом, повертати його, їздити з певною швидкістю, тобто освоїти навички водіння і підвищити своє вміння.

Дитячі мотоцикли ергономічні, спроектовані таким чином, що дитина буде відчувати себе комфортно, сидіти на сидінні зручно, повертати і керувати мотоциклом зовсім нескладно. Дитячі кросові мотоцикли розраховані на дітей старшого віку, від 7-8 років, вони відрізняються розмірами, у них краще характеристики і більше функцій: амортизовані надувні колеса, автоматичне перемикання передач.

Виробник дитячих мотоциклів Bambi - китайська фірма Bambi Racer виготовляє продукцію з дотриманням техніки безпеки і гарантує її стабільну роботу. Купити мотоцикл дитячий можна по телефону або на сайті, в спеціальній формі, яка знаходиться поруч з товаром.