Кінетичний пісок

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: LS-250G-Y Пісок для творчості MOTION SAND жовтий (LS-250G-Y)
    Немає в наявності
    69 грн

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити кінетичний пісок по низькій ціні - магазин «Чудо-Острів»

Пісок кінетичний - незвичайний і унікальний матеріал для творчості. Він схожий на звичайний пісок, але забарвлений в яскраві тони і володіє не характерними для піску властивостями. Що і привертає до нього дітей. Кінетичний пісок купити в Києві і інших містах України можна в магазині «Чудо-Острів».

Що таке кінетичний пісок і як він працює

Кінетичний пісок складається з чистого кварцового піску і 2% полидиметилсилоксана, який і пов'язує піщані частинки. Речовина абсолютно безпечне для здоров'я, навіть їстівне, тому турбується про те, що дитина отруїться, не потрібно.

Пісок при грі з ним не розсипається як звичайний пісок, а скоріше розтікається, дозволяє будувати з маси різні фігури. Чи не бруднить руки та одяг, легко збирається, приємний на дотик, надає терапевтичну і розслаблюючу дію.

Набори кінетичного піску не оснащені інструкцією, як ними користуватися, тому що гра з піском допускає звернення з ним відповідно фантазії власника. Гра в кінетичний пісок з пісочницею може бути цікава одній дитині, а й команді дітей.

Для чого потрібно купити пісок кінетичний

Набір кінетичного піску розвиває у дітей моторику рук, креативність, стимулює відчуття. Гра з піском добре знімає стрес, заспокоює, знімає надмірну збудливість.

Маса нетоксична, не викликає алергічних реакцій. Вона залишається майже стерильною навіть після неодноразового використання. Через безпеки купити кінетичний пісок можна для дітей з 3 років. Кінетичний пісок в наборах залишається надовго трохи вологим, що не пересихає, приймає будь-яку форму, його можна різати, тому що він не розсипається, а як би розтікається. Його легко зібрати, як борошно зі столу, адже основна маса легко підбирає розсипалися частинки. З нього, як і зі звичайного, можна будувати замки, ліпити фігури руками або за допомогою форм. Фігури довго зберігають свою форму. У вільному стані він м'який і пухкий, повітряний. Зберігати пісок можна в спеціальній ємності, яка додається в наборі.

Кінетичний пісок купити в наборах одного або декількох видів можна в магазині у зручний для замовлення час. Оформити заявку на покупку слід в формі на сайті. Кінетичний пісок купити в Харкові і інших містах можна також по телефону.