Мозаїки дитячі

187 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: DM-02-08 Набір креативної творчості Danko Toys Алмазний живопис DIAMOND MOSAIC Метелик на троянді (DM-02-08)
  Спеціальна ціна 199 грн Звичайна ціна 490 грн
 2. Артикул: 39736 Іграшка Elfiki Мозаїка (39736)
  Спеціальна ціна 178 грн Звичайна ціна 209 грн
 3. Артикул: 0900-Q Набір QUERCETTI Для занять Мозаїкою (0900-Q)
  Спеціальна ціна 499 грн Звичайна ціна 755 грн
 4. Артикул: AM-01-03 Креативна творчість Danko Toys Aqua Mosaic малий набір (AM-01-03)
  Спеціальна ціна 159 грн Звичайна ціна 199 грн
 5. Артикул: SK 0004 AB Мозаїка LimoToy 12 картинок (SK 0004 AB)
  538 грн

187 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Мозаїка дитяча купити за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дитяча мозаїка - це нестандартна розвиваюча гра для дітей, яка захоплює своїми сюжетними картинами, втілена на відведеному полі з дрібними деталями. Розміри деталей мозаїки кожної групи товару відрізняються, тому гру поділяють за віком малюків.

Розвиваюча дитяча гра мозаїка для будь-якого віку

Для молодших дітей у віці від одного року до двох, гра виконана з великими віконцями на поле і не менш великими деталями.

Матеріали кожної мозаїки нетоксичні і якісні. Дитяча мозаїка велика має ще додаткову функцію і використовується в грі як конструктор. Діти можуть з'єднати деталі мозаїки між собою, таким чином скласти пірамідку або іншу фігурку. Ця функція представлена ​​не у всіх моделей.

Для дітей від 2-х до 3-х років виробники пропонують купити дитячу мозаїку з дрібними частинками, але з великою їх кількістю. Гра з деталями мозаїки вчить дитину посидючості, точності, акуратності відтворення рухів. Самі молодшенькі в свій світогляд вносять поняття форми і кольору. Всі діти без винятку розвивають тактильну чутливість і тренують дрібну моторику ручок і пальчиків.

Розвиваюча мозаїка для дітей від 3-х до 5-ти років представлена ​​деталями різних розмірів. За допомогою такої мозаїки можна здійснювати не тільки картинки, а й навчати дитину рахунку, розвивати увагу і пам'ять. Зразки картинок, можливих відтворити, додатково йдуть в комплекті мозаїки. Таким чином, дитяча мозаїка велика - вчить працювати за інструкцією.

Переваги дитячих мозаїк

Отже, купити дитячу мозаїку призначену для різного віку можна для наступних цілей:

 1. Готувати своїх малюків до школи
 2. Розвивати образне мислення і моторику
 3. Освоювати закони конструювання та інше

Види мозаїк за матеріалами

Класичний вид мозаїки: деталі мозаїки виготовлені з пластмаси, переважно невеликого розміру і мають в своєму комплекті інструкцію-вкладиш.

Магнітна дитяча мозаїка відрізняється від класичної відсутністю кріплення, замість них на всі боки деталі присутні магніти. Особливість магнітної мозаїки - це легкість пересування деталей.

Також є самоклеючі, електронні мозаїки, термомозаіка і тетріс-мозаїки.

Дитяча мозаїка на сайті представлена ​​різних торгових марок, таких як LimoToy, Qml, Wooden pixel, Mosaic Pin Pad, Totum, KAI SI TE TOYS. Широкий асортимент дозволить вибрати товар саме до душі. Розвивайтеся в процесі гри і отримуйте задоволення.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку