Набори для ліплення

289 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: F4701 Маса для ліплення Play-Doh Crystal Crunch в асортименті (F4701)
  Спеціальна ціна 299 грн Звичайна ціна 405 грн
 2. Артикул: F1039 Набір для творчості з пластиліном Play-Doh Мега набір: машинка з морозивом (F1039)
  Спеціальна ціна 4 399 грн Звичайна ціна 5 899 грн
 3. Артикул: 3841 Тісто для ліплення PEIPEILE Перукарня ароматична (3841)
  Спеціальна ціна 389 грн Звичайна ціна 559 грн
 4. Артикул: 15015-UA01 Меганабір пластиліну, що самостійно твердіє Lipaka – Комахи (15015-UA01)
  Спеціальна ціна 399 грн Звичайна ціна 625 грн

289 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Набори для ліплення купити за низькою ціною - магазин «Чудо Остров»

Дитяча творчість неможливо уявити без ліплення. Ліплення розвиває моторику, креативність, уяву, допомагає пізнавати світ і вчитися. На сайті Чудо Острів можна купити все для дитячих розваг. В асортименті представлені дитячий пластилін, тісто для ліплення, глина і готові набори для ліплення. Чим же вони відрізняються і який дитячий набір для ліплення краще вибрати?

Перший матеріал для ліплення, який всім знаком - це пластилін. Міцний матеріал, вироби з якого довго тримають форму. З'явилося багато різновидів наборів для ліплення з пластиліну:

 • плаваючий пластилін, легше звичайного з легкістю тримається на поверхні води, але занадто м'який, щоб довго тримати форму;
 • кульковий пластилін, складається з маленьких пінопластових кульок упереміш зі спеціальними клейовими нитками. Маленькі кульки прекрасно масажують дитячі пальчики;
 • флуоресцентний пластилін, яскравий і світиться в темряві, обов'язково сподобається дітям;
 • перламутровий пластилін, переливається перламутровим блиском, хороший для виробів до Нового року.

Малюкам чудово підійдуть різні набори тесту для ліплення. Тісто для ліплення більш м'яке і пластичне, різноманітність кольорів порадує малюка, тісто не прилипає до рук і не мажеться і саме важливе - це безпечний продукт, навіть якщо малюк спробує його на смак. До складу тесту входить борошно, вода, барвник і зв'язуючі компоненти, тісто для ліплення не є харчовим продуктом, але при цьому безпечно. Набори для ліплення представлені різними сюжетами, в комплекті формочки і трафарети, одними з популярних наборів тесту для ліплення є набори Play-Doh.

Переваги і склад набору для ліплення

Кінетичний пісок новий матеріал для творчості, який сподобався як дітям, так і дорослим. Кінетичний пісок складається з піску і в'яжучого компонента, в руках він сухий, але при цьому ліпиться. Дрібні частинки створюють приємні тактильні відчуття, які позитивно впливають на нервову систему. Пісок антибактеріальний і безпечний для дитини, не залишає слідів і його легко прибрати. Перевага піску в тому, що він не засихає на повітрі на відміну від пластиліну або тіста. Залишивши його відкритим можна не переживати, що він зіпсується і засохне.

Набори для ліплення з глини підійдуть для більш дорослих дітей. З глиною можна моделювати більш складні фігури, в залежності від складу виробу вимагають сушіння або, тверднуть при контакті з повітрям. Після сушіння фігурки можна розфарбовувати, моделювання з такої глини прекрасно підійде для створення фігурок, виробів, дрібних іграшок. Дитина може створювати своїх унікальних персонажів.

На сайті Чудо Острів можна знайти будь-який набір для ліплення, незалежно від віку і рівня підготовки.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку