Набори для малювання

181 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: KN-01-05 Набір для творчості Danko toys Картина по номерам з рамкою №5 Котик (KN-01-05)
  Спеціальна ціна 165 грн Звичайна ціна 225 грн
 2. Артикул: VLV-01-03 Набір для творчості Danko Toys "Бархатна розмальовка фломастерами VELVET" №3 (VLV-01-03)
  Спеціальна ціна 79 грн Звичайна ціна 105 грн
 3. Артикул: 52014 Фарба для обличчя Carioca (52014)
  Спеціальна ціна 95 грн Звичайна ціна 135 грн
 4. Артикул: PP-82105 Магнітна дошка Nickelodeon Paw Patrol (PP-82105)
  Спеціальна ціна 335 грн Звичайна ціна 419 грн
 5. Артикул: 8008 Великий набір для творчості I Heart Art Пастель-колаж (8008)
  Спеціальна ціна 799 грн Звичайна ціна 1 299 грн
 6. Артикул: 2700000816 Набір для малювання CERDA SONIC PRIME (2700000816)
  827 грн
 7. Артикул: 2700000838 Набір для малювання CERDA MINNIE (2700000838)
  482 грн

181 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити набір для малювання за низькою ціною - інтернет-магазин «Чудо-Острів»

Творчість для дітей - не тільки спосіб самовиразитися, але й можливість отримати новий досвід, а разом з ним і необхідні навички для розвитку, і звичайно, позитивні емоції. Набори для малювання давно вийшли за межі звичайної розмальовки та матеріалів для розфарбовування. Зараз - це простий і цікавий варіант спробувати нове заняття.

Дитячий набір для малювання, як правило, вже містить всі необхідні матеріали для творчості. Це дуже зручно, оскільки не вимагає додаткових витрат часу і коштів на пошук додаткових інструментів.

Види наборів для малювання

Дошка для малювання. Зазвичай поєднує в собі 2 в 1. З одного боку йде магнітна дошка, а з іншого - дошка, де можна малювати крейдою. За допомогою неї можна як навчатися, так і весело проводити час. Інший варіант - дошка з підсвічуванням, за допомогою якої можна малювати яскраві неонові малюнки, підсвічуючи їх. Купити дошку для малювання можна в інтернет-магазині Чудо Острів різних видів і за доступною ціною.

Розпис кольоровим піском. Дайте можливість дитині зробити своїми руками текстурну картинку, йому це обов'язково сподобається. Процес не займає багато часу, але доставляє масу приємних емоцій. На клейову основу, із заздалегідь нанесеним на неї контуром, висипте кольоровий пісок, а залишки струсіть.

Писаний конструктор або конструктор-розмальовка. Пропонує сконструювати заявлений предмет за допомогою заготовок і розфарбувати його за своїм бажанням.

Розмальовка в рулоні. Це прекрасне рішення для батьків, у яких діти так і норовлять помалювати на шпалерах. Розмальовка має клейку основу багаторазового використання. Після того, як шедевр буде готовий, його можна буде прибрати і замінити на нову розмальовку.

Набір для малювання з проектором. За допомогою спрямованого світла і дошки дитина може відтворювати силуети предметів на папері, а потім розфарбовувати їх за своїм бажанням.

Набір для малювання по номерах. Дозволяє створити власну картину, розфарбовуючи один за одним маленькі ділянки на полотні, кожен з яких відповідає певному кольору.

Набір для малювання фарбами. Найчастіше являє собою набір, в якому є заготовка, у вигляді якого-небудь предмета, який потрібно розфарбувати фарбами. Це можуть бути як декоративні речі, так і сумки, пенали, рюкзаки, які можна потім сміливо використовувати за призначенням.

Підбір наборів для малювання за віком

Набір для малювання для дітей варто підбирати, враховуючи вік дитини. Якщо набір для творчості підібрати неправильно, то, швидше за все, дитина не отримає тих позитивних емоцій, на які розраховують батьки.

Малюкам до 3-х років можна сміливо купувати пальчикові фарби. Від веселого процесу малювання ручками крихітка буде в захваті. Фарби у таких наборах спеціально передбачені під вік їх маленьких користувачів, тому виготовляються з гіпоалергенних матеріалів і безпечні для малюків.

Від 3-х до 5 років. Збільшуємо різноманітність матеріалів, вчимося працювати з пензликами, фломастерами і крейдою. У цьому віці дітям особливо подобається малювати на магнітних дошках, розфарбовувати кольоровим піском і світлом на 3д дошці для малювання.

З 6 до 7 років. У цьому віці можна пробувати різні набори для творчості та матеріали. Особливо добре засвоюються техніки малювання і виявляється талант у дитини до творчості.

C 8 років. Дитина вже може сама вирішувати, що їй було б цікаво малювати і що при цьому використовувати. Картини за номерами, різні гравюри і випилювання по дереву зможуть надовго зацікавити дитину. Купити набори для малювання можна з доставкою по всій Україні в інтернет-магазині Чудо Острів.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку