Розмальовки для дітей

157 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: F00021840 Великі водяні розмальовки. Транспорт (F00021840)
  Спеціальна ціна 29,50 грн Звичайна ціна 37 грн
 2. Артикул: F00023743 Книга Кристал Бук Багаторазовi водяні розмальовки. Динозаврики (F00023743)
  Спеціальна ціна 95 грн Звичайна ціна 119 грн
 3. Артикул: MRP018 Водні розмальовки Let's craft Магічні перетворення Місто (MRP018)
  Спеціальна ціна 265 грн Звичайна ціна 299 грн
 4. Артикул: 04-7349-1 Розмальовка Crayola Кумедні люди (04-7349-1)
  153 грн
 5. Артикул: 04-2668 Розмальовка Crayola Color of the World (04-2668)
  235 грн

157 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити розмальовки для дітей за низькою ціною - інтернет-магазин «Чудо-Острів»

Розмальовки - цікавий вид творчості для дитини від 2-х років. Це корисне заняття, яке не тільки розвиває фантазію і уяву, але й допомагає батькам розвинути у дитини необхідні в його віці навички.

Підбір розмальовок за віком

З 2 до 4 років. Розмальовки в цьому віці навчать малюків посидючості і концентрації уваги. Дуже важливим є розвиток дрібної моторики. Перевагу варто віддати розмальовкам з великими малюнками та товстим чорним контуром. В якості інструмента краще зробити вибір на користь пензлика. А яскравого кольору в один штрих допоможе зробити гуаш. Для перших кроків в малюванні добре підійде водна розмальовка.

З 3 до 5 років. Активно вивчаємо навколишній світ. Розмальовки тварини, букви, предмети, природа і планети - вивчати буде все цікаво. Важливо сформувати і закріпити знання про реальні кольори тих чи інших об'єктів оточуючого нас світу. Сміливо додаємо фломастери до процесу розфарбовування.

Від 6 років і старше. Цікаві сюжети і герої з улюблених мультфільмів - найцікавіші теми для розмальовок в цьому віці. Розмальовки з мультиків нескладно відрізнити. Яскрава обкладинка з улюбленими персонажами стане кращим сюрпризом для маленького любителя творчості.

Розмальовки традиційно поділяють для хлопчиків і дівчаток. Такі розмальовки об'єднані спільною тематикою. Розмальовки для хлопчиків найчастіше пов'язані з темами транспорту і супергероїв. Наприклад, розмальовки Щенячий патруль чудово поєднує кілька тем в одній та популярні у всіх дітей. Розмальовки для дівчаток в повній мірі зачіпають тему чарівництва, фей, принцес. Розфарбування поні у маленької дівчинки завжди буде асоціюватися з її улюбленим мультиком My Little Pony. Але існують і такі серії розмальовок, в яких інтереси дівчаток і хлопчиків можуть перетинатися в тематиці. Наприклад, розмальовки єдинороги.

Види розмальовок для дітей

Водні розмальовки. Розмальовки для дітей, які не передбачають використання фарб. Кольори на зображенні з'являються після того, як по ним проводиш пензликом з водою. Такий спрощений варіант творчості ідеальний в якості першого знайомства з розмальовками і підійде для самих маленьких дітей. Подібні "магічні" малюнки подарують малюкам масу задоволення. Проводячи час за такими розмальовками дитина вчиться тримати пензлик, працювати з папером, одночасно вивчаючи предмети і їх кольори.

Розмальовки антистрес. Головне при виборі такої розмальовки - вибрати картинку до душі. Найчастіше такі розмальовки представлені орнаментами, візерунками, мереживами і абстракцією. Це створено спеціально для того, щоб рух був повторюваним. Процес розфарбовування більше нагадує психологічний тренінг.

Розмальовки за номерами або картини за номерами. Кожній частині композиції відповідає порядковий номер, який відповідає за певний колір. У комплекті з набором йдуть баночки з фарбами, на яких вже нанесені ці номери. Процес розфарбовування цікавий як для дітей, так і для дорослих. За таким заняттям можна проводити час всією сім'єю. Є вибір різного ступеня складності.

Розмальовки з завданнями. Процес розфарбовування доповнюється невеликим завданням, який йде до кожної сторінки. Це можуть бути завдання на назву предмета; завдання на відповідність, які можуть доповняться наклейками в комплекті і тп.

Купити розмальовку можна в інтернет-магазині Чудо Острів з доставкою по всій Україні.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку