Набір дитячого посуду

32 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: RM8203-1 Набір посуду Runmao Toys (RM8203-1)
    382 грн
  2. Артикул: RM8201-2 Набір посуду Runmao Toys (RM8201-2)
    510 грн

32 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити набори дитячого посуду за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Набори дитячого посуду повинні бути у кожної дівчинки, оскільки це не прості предмети, а захоплююча гра, що дає масу користі. Іграшковий посуд може мати компактні розміри, і навпаки, бути середніх габаритів. Купити набір дитячого посуду можна з різною кількістю предметів, різного кольору і форми. Така різноманітність дозволяє підібрати варіант навіть самої вимогливої ​​маленької господині. Обов'язково слід враховувати думку маленької господині, коли буде грати такими наборами.

Переваги наборів посуду для дітей

Вирішивши купити набір посуду дитячої, дитині доставляється не тільки радість, а й надають можливість розвивати творчі здібності. З самого дитинства він буде грати реалістичними іграшками, що дозволить створювати на своїй кухні різноманітні способи сервіровки і приготування їжі.

Набір дитячого посуду роблять з безпечних для дитячого здоров'я матеріалів. Найчастіше для цих цілей використовується міцний пластик. В набори включається різну кількість предметів, розфарбовані в яскраві кольори. Також краще вибирати товари відомих виробників, які працюють на ринку не один рік.

Особливості вибору набору дитячого посуду

Під час вибору посуду для дітей варто звертати увагу на такі фактори:

  • Тільки екологічний пластик. Дитячий набір посуду обов'язково тестується на практиці своєю господинею. На крихітних тарілках з'являться шматочки тортиків, цукерок та інших солодощів.
  • Дитячі посуду вибирають з урахуванням віку дитини. Для дівчинки до 3 років не рекомендується вибирати набір з дрібними елементами. Є висока ймовірність, що дитина спробує проковтнути. Ризикувати здоров'ям малюка не слід. Для більш дорослих дітей підійде бамбукова дитячий посуд, металева і будь-яка інша. Але, експерти вважають, що найкращими експлуатаційними властивостями володіють іграшки із пластику.
  • Дитячий посуд набір не повинна бути дуже яскравого кольору. Вироби повинні бути кольоровими, але без отруйних тонів. Занадто яскраві тони провокують психіку дитини на вираз агресії.

На ринку представлений великий вибір надійних, якісних іграшок, тому зорієнтуватися з вибором не складе труднощів.