Маски для плавання

59 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 24050 Набір для плавання Bestway в асортименті (24050)
  Спеціальна ціна 814 грн Звичайна ціна 1 017 грн
 2. Артикул: 22016 Маска Bestway Adult OmniView в асортименті (22016)
  Спеціальна ціна 279 грн Звичайна ціна 348 грн
 3. Артикул: 25031 Набір для плавання Bestway маска, трубка, ласти в асортименті (25031)
  Спеціальна ціна 420 грн Звичайна ціна 525 грн
 4. Артикул: 55648 Набір для плавання Intex (5564)
  Спеціальна ціна 424 грн Звичайна ціна 530 грн
 5. Артикул: 55658 Набір для плавання Intex ласти, трубка, маска (55658)
  Спеціальна ціна 799 грн Звичайна ціна 998 грн
 6. Артикул: 24021 Набір для плавання Bestway маска, трубка в асортименті (24021)
  Спеціальна ціна 452 грн Звичайна ціна 565 грн
 7. Артикул: 24029 Набір для плавання Bestway маска, трубка в асортименті (24029)
  Спеціальна ціна 367 грн Звичайна ціна 458 грн

59 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити маски для плавання за низькою ціною – магазин «Чудо-Острів»

Маски для плавання – це спеціальні окуляри, які покривають очі та ніс, та призначені для використання під час плавання. Вони зазвичай мають силіконові прокладки навколо очей, щоб створити вакуумну прокладку, яка запобігає попаданню води в очі.

Маски для плавання дозволяють більш комфортно і безпечно плавати, оскільки вони захищають очі від води та запобігають подразненню та почервонінню очей. Вони також дозволяють краще бачити під водою, що може бути корисним при заняттях підводним плаванням, полюванні на підводну фауну і флору, а також при вивченні дна водойм.

Дитячі маски для плавання можуть бути корисними для дітей, які не люблять пірнати з обличчям у воду або відчувають дискомфорт від використання звичайних окулярів для плавання. Вони можуть допомогти таким дітям почуватися впевненіше у воді та насолоджуватися плаванням.

Види масок для плавання

Маска для дайвінгу забезпечує надійну герметизацію та захист очей від тиску на глибині. Вона має міцнішу конструкцію та міцні лінзи, які здатні витримувати великі тиски на глибині. Може бути оснащена клапаном для вирівнювання тиску, який запобігає стиску маски на глибині.

Маска для пірнання та снорклінгу призначені для використання на мілководді. Вони зазвичай мають м'якіші та зручніші прокладки навколо очей і можуть мати широке поле зору, що дозволяє краще бачити під водою. Маска для снорклінгу також може мати трубку для дихання, яка дозволяє дихати через рот при плаванні на поверхні.

Маска для підводного плавання призначена для занять підводним плаванням. Вона має більш тонкі прокладки навколо очей, які забезпечують більш тісний контакт зі шкірою та менший опір води під час плавання.

Набори для плавання

Набір для плавання з ластами та трубкою - комплект, який містить ласти, маску та трубку для снорклінгу або дайвінгу. Ласти для плавання забезпечують більшу потужність руху у воді і допомагають швидше і ефективно пересуватися водним середовищем. Маска забезпечує захист очей та дозволяє краще бачити під водою, а трубка для плавання дозволяє дихати при плаванні на поверхні.

Набори для плавання з ластами та трубкою можуть бути корисними для людей, які хочуть покращити свої плавальні навички та насолоджуватися плаванням з більшою комфортністю та безпекою, або корисні для занять спортом.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку