Надувні басейни

20 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 52192 Надувний басейн Bestway з дахом (52192)
  1 415 грн
 2. Артикул: 58431 Дитячий надувний басейн Intex (58431)
  858 грн
 3. Артикул: 58924 Басейн Intex дитячий, 3 кільця (58924)
  175 грн
 4. Артикул: 57440 Басейн надувний Intex Кіт (57440)
  1 094 грн
 5. Артикул: 57154 Надувний басейн, ігровий центр Intex Мій сад (57154)
  Немає в наявності
  1 772 грн

20 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити надувні дитячі басейни за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дитячі басейни - це мрія кожної дитини. Але у них є й інші переваги, які оцінять і дорослі. Купити дитячий басейн з надувним дном можна в інтернет-магазині «Чудо-Острів» для дітей різного віку.

Для чого потрібні надувні басейни

Дитячий надувний басейн наповнюється водою, він оберігає дітей від перегріву в літню спеку, захищає їх від теплового удару під час гри на відкритому повітрі. Дитячі басейни Интекс забезпечать дітям, як хлопчикам, так і дівчаткам, захоплююче дозвілля, в юному віці діти обожнюють плескатися у воді, і якщо купити надувний басейн, можна зайняти дітей цікавим справою.

Дитячі басейни Intex безпечні, мають висоту бортика всього в 13 см, тому наповнені водою на зовсім невелику глибину, що дозволяє не побоюватися за безпеку дітей, за дітьми старше 3 років можна не стежити під час купання. Басейни приносять користь для здоров'я, приймаючи ванни регулярно, дитина загартовує організм, зміцнюється його імунітет, нервова і дихальна система. У дітей поліпшується сон, постава, вони стають більш рухливими, активніше, нормалізується обмін речовин.

У комплектацію басейну входить водна гірка, надувні кільця, фонтан і кульки. Все це вимагає мінімального догляду, за виробом легко доглядати, не потрібно витрачати багато часу і коштів на чистку та дезінфекцію.

Кому потрібно купити надувні басейни

Купити дитячі басейни з гіркою можна для хлопчиків і дівчаток від 2 до 5 років. Вони міцні і витримують вагу, набагато більший, ніж може важити дитина такого віку - до 54 кг. Розміри дозволяють грати в ньому кільком дітям відразу.

Дитячий басейн з кульками має м'які бортики і дно, всі деталі виготовлені яскравими, привабливими для дитини.

Купити дитячий басейн можна для того, щоб організувати дітям відпочинок тоді, коли немає можливості вибратися на природу до водойми або на річку. Басейн швидко встановлюється у дворі будинку і також легко розбирається і складається. У ньому завжди тепла вода, на відміну від водойм, де вона довго може залишатися холодної, чому можна і застудитися. З таким басейном немає ризику, що дитина, навіть маленький, захворіє або травмується. Замінити воду в ньому можна в будь-який момент, матеріал вироби - вініл - не викликає алергії, не впливає негативно на здоров'я, не виділяє токсичних з'єднань навіть при нагріванні на літньому сонці.