Надувні матраци

12 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

12 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити надувні матраци для дітей за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Надувний матрац Intex призначений для дітей від 5 до 9 років, має розміри, що відповідають віку дитини. Можна купувати їх для хлопчиків і для дівчаток. Купити надувний матрац недорого можна в магазині «Чудо-Острів».

Характеристики надувних матраців

Надувний матрац Інтекс виготовлений з якісного полівінілхлориду, форма у моделей різна - класична прямокутна або незвичайна, наприклад, у формі часточки апельсина. Матеріал тонкий, але міцний, що дозволяє витримувати вагу досить дорослих дітей. Надувний матрац для плавання класичної форми виконаний в чорно-синьому кольорі, інші можуть бути кольоровими.

Надувні матраци не комплектується насосами, які потрібно купувати окремо. Їх можна накачати ручним або ножним насосом виробництва тієї ж фірми або електронасосом. Матрац накачується швидко, надійно утримує повітря всередині, коли не використовується, зберігається в складеному вигляді в коробці. Матеріал не тріскається, не сохне, не вимагає особливого догляду, при необхідності його легко можна помити і просушити. Користуватися улюбленим матраців можна кілька сезоном поспіль. Фірма Інтекс гарантує якісне виробництво товару і його довговічність.

Для чого потрібен надувний матрац

Матраци простий і фігурної форми використовуються у великому басейні, на річці, озері, будь-якій водоймі, де можна купатися і відпочивати. На них можуть відпочивати навіть діти, які не вміють плавати. Матрац можна використовувати і просто для того, щоб зіграти. Особливо цікаво буде виглядати модель в формі часточки апельсина, яка виглядає на рідкість реалістично.

Відпочинок і плавання на надувному матраці дозволить дітям приємно провести час на воді, потренуватися плавати, розвинути силу і витривалість. Плавання на матраці безпечно, якщо навчити дитину, як правильно користуватися ним, переживати за нього не доведеться. Прямокутний матрац практичною забарвлення можна використовувати не тільки для плавання, але і для відпочинку на природі, вдома, на кемпінгу.

Купити надувний матрац будь-якої вподобаної моделі можна в магазині «Чудо-острів», якщо подзвонити по телефону або просто оформити покупку на сайті. Купити кожен товар можна в одиничному екземплярі або невеликий оптової партією. Доставка здійснюється по всій території України.