Надувні подушки

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 68672 Подушка надувна Intex (68672)
    87 грн
  2. Артикул: 68676 Подушка Intex надувна в асорт. (68676)
    102 грн

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити надувні подушки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Надувна подушка Intex призначена для підтримки шиї і голови в подорожах, в довгій дорозі, може використовуватися і для плавання. Купити надувну подушку від китайської компанії Intex можна в магазині «Чудо-Острів», виріб представлено в різних кольорах - блакитному, рожевому, зеленому, подушка-підголовник Intex надувний - в чорному кольорі.

Характеристики надувних подушок

Торгова марка Intex випускає подушки для дітей і дорослих, виготовлені з водонепроникного флокированного ПВХ. У них компактні, і в той же час достатні розміри, простий, але ергономічний дизайн, матеріал міцний, м'який, оксамитовий, приємний на дотик. У разі забруднення його легко почистити або вимити. Матеріал подушки не алергенний, дозволений до використання для дитячих товарів. Накачати подушку можна легко - просто надути її і також легко вона здувається. У робочому стані вона витримує вагу до 50 кг.

Для чого потрібні надувні подушки для дітей

Надувні подушки, компактні і зручні, знадобляться, коли доводиться спати не вдома. У складеному вигляді вона займає зовсім мало місця, її можна покласти в сумку. Вона стане в нагоді в дорозі, в літаку, на природі, годяться надувні подушки для плавання.

Надувна ортопедична подушка для шиї призначена для підтримки і фіксування голови і шиї в фізіологічно правильному положенні під час довгих подорожей. Надувні подушки для шиї приймають індивідуальну форму, сприяють рівномірному розподілу тиску, зменшують напругу в м'язах спини і шиї. Надувна подушка Інтекс може «запам'ятовувати» задане положення, що полегшує її подальше застосування. Розміри вироби компактні, якраз підходять для голови дитини.

Надувна дорожня подушка призначена для профілактики і терапії остеохондрозу шиї, головного болю, стомлюваності, для усунення м'язового напруги при тривалих статичних навантаженнях. Ідеально підходить для подорожей в поїзді, автобусі, літаку і авто. Подушка надувна туристична бореться з втомою, створює можливість спокійно спати або відпочивати під час подорожей або відпочинку. Нормалізує тонус м'язів, покращує кровопостачання шиї і голови завдяки тому, що вони знаходяться в фізіологічно правильному положенні. Замовити подушку можна на сайті в формі або зателефонувати.