Насоси для матраців

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 69611 Ножний насос Intex (69611)
    364 грн
  2. Артикул: 68612 Ручний насос Intex (68612)
    188 грн

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити насоси для матраців за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Насос для накачування матраців можна використовувати для накачування не тільки матраців, а й інших надувних виробів - крісел, човнів, басейнів. Ручні і ножні насоси - вирішення проблеми, коли поруч немає джерела електрики і не можна використовувати електронасос.

Характеристики насосів для матраца

Насоси для матраца Інтекс універсальні і прості в застосуванні, функціональні і практичні. З кожним сезоном попит на надувні товари для відпочинку підвищується. Ручний насос для надувного матраца компактний, висотою всього 30 см, виконаний з пластика і важить не більш півкілограма. Агрегати насосні в діаметрі також 30 см, виготовлений із пластику й текстилю, важить 0,7 кг.

Насос для матраца працює плавно і без особливих зусиль, накачати надувний виріб зможе навіть дитина. Насоси відрізняються високою продуктивністю.

У чому переваги насосів для матраца

Ручний насос від Інтел має низьку вартість, практичний і компактний. Щоб користуватися ним, не буде потрібно багато зусиль і особливої ​​вправності. За цикл перекачує не більше 2 л повітря. Його особливість полягає в тому, що він наповнюється повітрям не тільки при прямому ході, але і при зворотному русі, через це в 2 рази швидше наповнюють виріб повітрям, ніж подібні пристрої від інших виробників. В деякі моделі вбудована функція подвійної дії: насос може не тільки накачувати, але і завантажувати повітря, коли матрац потрібно звільнити від нього і прибрати на зберігання.

Агрегати насосні для матраца працює за рахунок послідовних натискань ногою на корпус. Він більш продуктивний, ніж ручний, працювати з ним легше, накачує він виріб швидше. Камера насоса перекачує до 6 л повітря за цикл.

Особливість насосів в їх універсальності, їх можна використовувати для всієї продукції фірми Intex. Насадки або голка, що знаходяться в комплекті, дозволяють застосовувати насоси для надувних виробів різного типу. Це означає, що насосне обладнання може використовуватися надування басейну, подушок, ліжок, човни. Невеликі розміри насосів дозволяють зберігати їх в будь-якому зручному місці до наступного разу, коли вони знадобляться.

Купити насос для матраца в магазині «Чудо-Острів» можна, замовивши їх по телефону або оформив заявку на покупку в онлайн-формі. Замовлення обробляється швидко, посилку можна отримати на пошті або забрати самовивозом.