Дитячі окуляри для плавання

7 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

7 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі окуляри для плавання за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Окуляри для плавання для дітей - один з необхідних аксесуарів для дітей, які хочуть навчитися плавати або активно займаються спортом. Легкі прозорі окуляри виконують особливу роль, вони захищають очі від попадання в них води. Купити дитячі окуляри в асортименті можна в магазині «Чудо-Острів».

Переваги застосування дитячих очок для плавання

Пластикові окуляри виконують важливу роль - вони захищають слизову від подразнення водою, в якій розчинені знезаражувальні речовини і солі. Антисептики і солі можуть викликати почервоніння, свербіж, під окуляри вода не може потрапити, значить, вони будуть захищені від роздратування.

Бачити під водою, якщо бути в окулярах, легше, ніж без них, так як вони створюють прошарок повітря, через яку йде звичне заломлення світла і очі не втомлюються. Дитячі окуляри для плавання, у яких правильна анатомічна і обтічна форма, зменшують опір води, ніж поліпшують швидкісні характеристики. Це важливо для спортсменів, а й для тих, хто тільки вчиться плавати, щоб відчувати себе впевненіше.

Які дитячі окуляри для плавання можна купити в магазині

Окуляри для плавання виготовлені з прозорого м'якого пластику, до них прикріплений регульований ремінець. Призначені для дітей обох статей різного віку. Окуляри оснащені ущільнювачем, який допомагає окулярам щільно притискатися до лиця і не пропускати всередину воду. Ущільнювач виготовлений з м'якого еластичного матеріалу, який не буде натирати або натискати шкіру.

Герметичність і стійкість очок забезпечується ремінцем, їх можна підігнати так, щоб вони щільно сиділи на голові, не спадали під час плавання, але і не заважали. Це особливо важливо для дітей з чутливою шкірою, які можуть відчувати дискомфорт.

Колір очок для плавання різний, приємний рожевий, блакитний, жовтий або зелений, різноманітність кольору дозволяє вибрати модель для дитини, яка сподобається йому саме в цьому відношенні.

Купити дитячі окуляри для плавання в магазині «Чудо-Острів» можна для дівчинки або для хлопчика, віком 3-8 років, є моделі для дітей від 8 років. Підібрати модель не складе труднощів, все характеристики, такі як розмір, вік дитини, відзначені на упаковці товару. Замовлення можна оформити на сайті або замовити окуляри по телефону.