Настільні ігри

296 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: 1271 Логічна гра ТехноК Від 1 до 15 (1271)
    27 грн
  2. Артикул: ДТ-МН-14-18 Карткова гра Danko Toys "Emotions Mimik " (ДТ-МН-14-18)
    36 грн
  3. Артикул: RBL-01-02 Карткова гра Danko Toys "The ROYAL BLUFF" (RBL-01-02)
    40 грн

296 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Настільні ігри - інтелектуальна розвага і хороший подарунок

Звичні всім шашки і найдавніша гра світового класу - шахи - давно перестали бути стандартним набором настілок. Зараз можна купити настільну гру найрізноманітніших типу та жанру. Навіть модні Монополія і Дженга мають десятки варіацій і стільки ж тематик. Як весело провести час у колі сім'ї? Чим зайняти компанію галасливих дітей? Що взяти з собою на відпочинок, щоб діти не нудьгували? Що подарувати дитині або підлітку? З чим можна піти у гості? Так Так! Настільна гра може бути відповіддю на всі ці питання. Дитячі настільні ігри – це класна альтернатива комп'ютерним та іграм на смартфоні. Що, як не реальне спілкування, найкращим чином розвиває комунікабельність дитини. А ще настілки сприяють розвитку навичок математики та логіки, вчать мислити нестандартно і стратегічно, дозволяють ризикувати без реального ризику. Але найголовніше, ігрова форма - це підсвідомий розвиток, без примусу.

Які бувають настільні ігри?

У ЧудоОстрів ви можете купити настільну гру будь-якого існуючого жанру, для всієї родини, для кількох гравців і великих компаній, для різних вікових категоріях і навіть для дітей від 0 років. Отже, види настільних ігор:

• Економічні («Монополія», «Бізнес», «Менеджер», «Ва-Банк», «Капіталіст»);

• Карткові («Мафія», гри МЕМО, «Уно», «Аліас», «Діксіт», «Хто Я?» та інші ігри-асоціації);

• Логічні, Навчальні, Інтелектуальні («Крокодил», «Додумки», «Ерудит», Скрабл, головоломки, запам’яталки, ігри на липучках та з причіпками);

• Стратегічні («Морський бій», детективи, військові стратегії);

• Розважальні «Твістер», «Джанга» та інші вежі, балансири, лото);

• Змагальні (битви підлог і віків, ігри на час, ходилки).

Де можна придбати найцікавіші настільні ігри?

У Чудо Острів Ви знайдете легендарні настілки світових брендів, ігри від вітчизняних виробників і найцікавіші новинки, про існування яких Ви могли навіть не здогадуватися. Знайти ту саму гру або заглибитися в світ ще незвіданих настільних ігор допоможе наш каталог. Купити онлайн настільні ігри за доступними цінами з доставкою по всій Україні можна на нашому сайті. Всього кілька кліків і обрана гра Ваша. Забрати покупку можна самовивозом в магазинах нашої мережі, в найближчому до Вас відділенні Нової Пошти або оформити кур'єрську доставку.