Настільні ігри

753 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: CCC-02-01U Розвиваюча настільна гра "Color Crazy Cubes" (ДТ-БИ-07-76)
  Спеціальна ціна 247 грн Звичайна ціна 309 грн
 2. Артикул: 007-100 Настільна гра Kingso Toys Дурень (007-100)
  Спеціальна ціна 199 грн Звичайна ціна 399 грн
 3. Артикул: 01821 Настільна гра Trefl Mistakos DUO (01821)
  449 грн
 4. Артикул: F1699 Настільна гра Hasbro Gaming Монополія: Ставка на перемогу (рус) (F1699)
  Спеціальна ціна 199 грн Звичайна ціна 335 грн
 5. Артикул: VT8077-09 Гра в мішечку Vladi Toys Котошмяк (VT8077-09)
  299 грн
 6. Артикул: 0026 Настільна гра Bombat Трафік (0026)
  395 грн
 7. Артикул: VT2312-05 Настільна гра Vladi Toys Зообізнес (VT2312-05)
  Спеціальна ціна 279 грн Звичайна ціна 375 грн
 8. Артикул: MBD102 Настільна гра JoyBand MemoBox Delux Навколо світу (укр) (MBD102)
  Спеціальна ціна 279 грн Звичайна ціна 399 грн
 9. Артикул: SM98269/6061077 Настільна гра Spin Master весела рибалка Динозаврики (SM98269/6061077)
  Спеціальна ціна 549 грн Звичайна ціна 699 грн

753 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити настільні ігри для дітей за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Звичні всім шашки і найдавніша гра світового класу - шахи - давно перестали бути стандартним набором настілок. Зараз можна купити настільну гру найрізноманітніших типу та жанру. Навіть модні Монополія і Дженга мають десятки варіацій і стільки ж тематик. Як весело провести час у колі сім'ї? Чим зайняти компанію галасливих дітей? Що взяти з собою на відпочинок, щоб діти не нудьгували? Що подарувати дитині або підлітку? З чим можна піти у гості? Так Так! Настільна гра може бути відповіддю на всі ці питання. Дитячі настільні ігри – це класна альтернатива комп'ютерним та іграм на смартфоні. Що, як не реальне спілкування, найкращим чином розвиває комунікабельність дитини. А ще настілки сприяють розвитку навичок математики та логіки, вчать мислити нестандартно і стратегічно, дозволяють ризикувати без реального ризику. Але найголовніше, ігрова форма - це підсвідомий розвиток, без примусу.

Які бувають настільні ігри?

У ЧудоОстрів ви можете купити настільну гру будь-якого існуючого жанру, для всієї родини, для кількох гравців і великих компаній, для різних вікових категоріях і навіть для дітей від 0 років. Отже, види настільних ігор:

• Економічні («Монополія», «Бізнес», «Менеджер», «Ва-Банк», «Капіталіст»);

• Карткові («Мафія», гри МЕМО, «Уно», «Аліас», «Діксіт», «Хто Я?» та інші ігри-асоціації);

• Логічні, Навчальні, Інтелектуальні («Крокодил», «Додумки», «Ерудит», Скрабл, головоломки, запам’яталки, ігри на липучках та з причіпками);

• Стратегічні («Морський бій», детективи, військові стратегії);

• Розважальні «Твістер», «Джанга» та інші вежі, балансири, лото);

• Змагальні (битви підлог і віків, ігри на час, ходилки).

Де можна придбати найцікавіші настільні ігри?

У Чудо Острів Ви знайдете легендарні настілки світових брендів, ігри від вітчизняних виробників і найцікавіші новинки, про існування яких Ви могли навіть не здогадуватися. Знайти ту саму гру або заглибитися в світ ще незвіданих настільних ігор допоможе наш каталог. Купити онлайн настільні ігри за доступними цінами з доставкою по всій Україні можна на нашому сайті. Всього кілька кліків і обрана гра Ваша. Забрати покупку можна самовивозом в магазинах нашої мережі, в найближчому до Вас відділенні Нової Пошти або оформити кур'єрську доставку.

Настільні ігри для дітей розвивають їх розумові здібності, підвищують настрій дитини. У них можна грати самостійно або в команді. Так чи інакше, для дитини знаходиться заняття, яке захоплює його і всебічно розвиває.

Опис настільних ігор для дітей

Настільні ігри у дітей різного віку допомагають розвинути швидкість реакції, вміння працювати в команді, логіку, фантазію, стратегічне мислення. Розвивають правильну мову, пам'ять, збагачують словниковий запас, дитина отримує навички комунікації.

Настільна гра для дітей - хороший спосіб розважитися і відпочити. Настільних ігор настільки багато, що вибрати з них те, що сподобається дитині, не складе особливих труднощів. Це відмінний подарунок для дітей різного віку та статі. Всі варіанти ігор виконані в яскравих кольорах, складені як головоломки.

Переваги настільних ігор для дітей

Настільна гра може бути призначена для одного гравця, для гри удвох, для певного числа гравців, для довільної кількості гравців. Ігри настільні можна класифікувати за принципом взаємодії гравців - вони можуть бути командними або індивідуальними, кооперативними, коаліційними. За способами виграшу в грі їх можна розділити на варгейми, економічні стратегії, пригодницькі, карткові, стратегії з контролю території, ігри на кубиках, соціальні, розташування об'єктів. Способи можуть комбінуватися в різних варіантах настільної гри.

Настільні ігри купити необхідно для дітей з урахуванням того, що і подобається і в чому вони успішні. Складність також потрібно вибирати, погоджуючись з рівнем розвитку дитини. Якщо дитина зможе відчути успіх в логічних іграх, він обов'язково придбає впевненість у власних силах, стане простіше вирішувати різні побутові завдання. Магазин настільних ігор «Чудо-Острів» пропонує купити настільні ігри для хлопчиків і дівчаток.

Купити настільну гру буде корисно дітям тому, що разом з цікавим пригодою вони знаходять багато корисних навичок, як в емоційному, так і в інтелектуальному відношенні. Вони зможуть спілкуватися з однолітками, батьками, командні ігри дадуть можливість більше дізнатися про інтереси дитини, спілкуватися по-дружньому, дитина може не тільки розважатися, але й активно розвивати свій розум.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку