Веломобілі

8 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

8 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити дитячі педальні карти за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Дитячі педальні карти - це різновид веломобілів, які надають руху натисканням на педалі. Карти можуть використовуватися переважно на вулиці, але через невеликого розміру можуть використовуватися в приміщенні.

Характеристики дитячих поділених картів

Дитячий карт, завдяки чотирьом колесам, стійке транспортний засіб, дитина не буде падати, катаючись на ньому, батьки можуть не переживати про його безпеку. Дитячий велоавтомобіль може стати першим транспортом для дитини, він стійкіше велосипеда, легкий, не розвиває велику швидкість, але прекрасно справляється із завданням - надає дитині можливість активно відпочивати.

У нього великі колеса, є кермо, яким можна керувати за допомогою, зручне сидіння, яке буде надійно утримувати дитину. Моделі оснащені ручним гальмом, що спрощує управління. Дитячий карт може витримувати вагу дитини до 45 кг, призначений для хлопчиків від 5 років і до 10 років. Сам карт важить приблизно 13 кг. Різні моделі транспортного засобу пофарбовані в різні кольори, в асортименті магазину представлені моделі, основа яких забарвлена ​​в чорний колір, додаткові кольори - червоний, білий, синій, зелений.

Розвиток дитини завдяки педальному карту

Катаючись на педальному карті, дитина вчиться:

  • керувати транспортним засобом,
  • тренує м'язи в процесі гри,
  • краще орієнтується в просторі.

Купити педальний карт найкраще дітям перед тим, як вони зможуть освоїти велосипед. Карт допоможе дитині освоїти навички управління транспортом, розвинути силу, витривалість, реакцію, тренувати увагу. Це потім знадобиться при їзді на велосипеді.

Карти дитячі при акуратному зверненні безпечні для дітей, ними легко керувати навіть маленькій дитині, стоять вони дешевше, ніж велосипеди, тому купити дитячий карт краще для дитини, ніж невеликий велосипед.

Педальний карт буде незмінним супутником дитини на вулиці на прогулянці, він може сам визначати, коли кататися на ньому і скільки часу. Карти виготовлені з міцних матеріалів, може витримувати інтенсивну експлуатацію. Можуть використовуватися на асфальті і на звичайних дорогах.

Карт може стати улюбленою іграшкою активного дитини, подарувати його йому можна, починаючи з 3-річного віку. Замовлення можна оформити на сайті в формі або по телефону.