Поні іграшки

28 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: F6346 Фігурка поні My Little Pony Кришталева Імперія в асорт. (F6346)
  Спеціальна ціна 924 грн Звичайна ціна 1 039 грн
 2. Артикул: 18408 Фігурка з аксесуарами Craze в асорт. (18408)
  Спеціальна ціна 199 грн Звичайна ціна 239 грн
 3. Артикул: 17739 Фігурка Craze єдиноріг в асорт. (17739)
  239 грн
 4. Артикул: 50576 Фігурка Craze русалка (50576)
  259 грн
 5. Артикул: 42632 Набір фігурок Craze єдинороги (42632)
  725 грн

28 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

 

Купити іграшки поні за низькою ціною - магазин «Чудо-острів»

Красиві казкові персонажі з улюбленого фільму всіх маленьких принцес - «Мій маленький поні». Прекрасний матеріал, з якого виготовлені іграшки поні, стійкий до багаторазового обробці побутовими миючими засобами, що зробить спілкування дитини з іграшками безпечним і довгим.

Авторський дизайн робить кожну поні іграшку унікальною і незабутньою. Годинники, проведені в суспільстві казкових істот з мультфільму, принесуть величезну радість дівчаткам молодшої та середньої вікових категорій. Ігрові сценарії, які може використовувати дитина в грі з однолітками та батьками, значно допоможе в розвитку образного мислення і соціальної адаптації.

Якщо ви не знаєте, чим порадувати свою дитину, то поні іграшки стануть прекрасним подарунком для будь-якої дівчинки. Купити поні іграшки можна в каталозі інтернет-магазину з доставкою в будь-який населений пункт, або в одному з супермаркетів іграшок і дитячих товарів «Чудо-острів».

Набори з декількох іграшок поні

Особливу радість дитині доставить гра, якщо купити відразу великий набір поні. Це робить можливість включитися в гру відразу декільком дітям, що сприятливо відіб'ється на соціальній адаптації дівчинки. Моделюючи складні взаємини персонажів в грі, дитина навчається вирішувати більш складні ситуації в реальному житті. А якщо в гру включатися батьки, додаючи нові складні ситуації з реальних взаємин, то користь від ігрового процесу збільшитися на порядок.

Чому варто вибрати саме ляльки поні для дівчинки? Тому що саме поні відрізняються від іграшок для хлопчиків своєю яскравістю, предметами косметики та догляду за волоссям. Це кращий вибір для маленької принцеси.

Так само можна зібрати свою власну колекцію милих поні з великого асортименту унікальних ляльок, поні іграшки купити з наявних у продажу, моделюючи свої казкові історії.

Чому дітям подобаються казкові іграшки поні? Тому що маленькі коники нагадують дітям бешкетних і веселих лошат, які готові грати і веселитися з дітьми весь день. Відчуття казки і свята, в якому перебуває дитина більшу частину свого вільного часу прекрасно поєднуються з маленькими конячками-героями мультфільмів.

Наш «Чудо-Острів» робить все, щоб ПоНяШкА іграшки приїхали до вас і вашим дітям, як можна швидше, доставляючи радість і щастя спілкування!

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку