Правила користування сайтом

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ (далі – «Правила»)

1.1.Визначення термінів:

«Сайт» -  сайт інтернет-магазину https://chudo-ostriv.com.ua - це інтернет ресурс, за допомогою якого здійснюється надання інформації та  реалізація (торгівля) товару  відповідного асортименту, шляхом вчинення електронного правочину.

«Адміністрація Сайту» - адміністрація сайту інтернет-магазину «БЕЛЕС УКРАЇНА» https://chudo-ostriv.com.ua - уповноважені співробітники Власника Сайту, які забезпечують управління, функціонування Сайту, організовують та/або здійснюють обробку персональних даних, інші дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

«Власник Сайту» — ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕЛЕС УКРАЇНА», місцезнаходження: 65033, м. Одеса, провулок Аеропортівський 3, будинок 2; код ЄДРПОУ: 37014946.

 «Користувач» - користувач Сайту- особа, яка має доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт.

«Замовлення» — оформлений запит Покупця на покупку Товарів, обраних на Сайті, відправлений за допомогою мережі Інтернет та/або повідомлений Покупцем Продавцю за телефоном  +38 097 808 60 60.

«Продавець» — юридична особа, що здійснює продаж товарів за допомогою Сайту, укладає договори купівлі-продажу товарів з покупцями шляхом вчинення електронного правочину на Сайті.

Продавцями, що здійснюють продаж товарів за допомогою  Сайту є:

1. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕВЕЛ-ТОЙС», місцезнаходження: 65033, м. Одеса, провулок Аеропортівський 3, будинок 2; код ЄДРПОУ: 42512101.

2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЕРТФАН», місцезнаходження: 65033, м. Одеса, провулок Аеропортівський 3, будинок 2; код ЄДРПОУ: 42511066.

 

«Покупець» — будь-яка особа, яка  придбаває, замовляє, використовує товари на Сайті, шляхом вчинення електронного правочину. Такими особами є будь-які дієздатні фізичні та юридичні особи, яка прийняла Правила користування сайтом.

«Обробка персональних даних» — будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

«Товар» — річ, яка є об'єктом купівлі-продажу на Сайті, не вилучена і не обмежена у цивільному обороті і представлена до продажу на Сайті.

«Особистий кабінет» — сервіс, за допомогою якого Користувач/Покупець має можливість отримати інформацію про зроблені замовлення, покупки, та інші активності, що здійснювалися ним на Сайті.

 «Файли Cookies» — невеликі файли, які відправлені веб-сервером, і залишаються на комп'ютері Користувача під час навігації по Сайту, які  можуть бути прочитані під час повторного візиту на Сайт.

«IP-адреса» —мережева адреса вузла в комп'ютерній мережі, що побудована за Internet Protocol (ІР).

1.2. Використовуючи наш Сайт, ви зобов’язані ознайомитись з цими Правилами, а також з правилами і умовами, викладеними в інших розділах Сайту. Використовуючи Сайт Ви даєте особисту згоду на дотримання цих Правила, Умов та правил продажу товарів на Сайті, інших умов та правил Сайту. Будь ласка, не використовуйте Сайт, якщо Ви не згодні з умовами та Правилами Сайту.

1.3. Ці Правила застосовуються тільки щодо Сайту.  Адміністрація Сайту не несе відповідальності за  сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на Сайті.

1.4. Ви підтверджуєте, що вказані Вами персональні дані, є достовірними та є Вашими дійсними даними. Будь ласка, повідомте нас у випадку будь-яких змін у Ваших персональних даних.

1.5. У разі недотримання цих Правил, Адміністрація Сайту залишає за собою право призупиняти Ваш доступ до Сайту. В такому випадку ми повідомимо Вас про це. Незважаючи на те, що ми намагаємося робити Сайт доступним в будь-який час, ми не можемо гарантувати доступ за будь-яких обставин. Зокрема, через технічне обслуговування, оновлення або інші причини, які знаходяться поза нашим контролем, доступ до Сайту може бути тимчасово призупинений.

1.6. Адміністрація Сайту може в односторонньому порядку змінювати умови цих Правил. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової редакції Правил на Сайті. Використовуючи Сайт надалі, Користувач автоматично надає свою згоду з новою редакцією Правил користування Сайтом.

1.7.  Адміністрація Сайту може змінити, призупинити або припинити в будь-який час доступ до Сайту, включаючи доступність будь-якої інформації, бази даних або контенту. Адміністрація Сайту може накладати обмеження на певні функції або, у разі порушення Користувачем  правил та умов, розміщених на Сайті, обмежити Користувачу доступ до частини або всього сайту, відмовити у реєстрації на Сайті,  без повідомлення або відповідальності.

 

2. Реєстрація на сайті

2.1. Для реєстрації на сайті та створення Особистого кабінету, вам необхідно  заповнити всі обов’язкові поля в відповідній формі для реєстрації на Сайті. Для реєстрації необхідно надати достовірну інформацію про себе із зазначенням необхідних даних.   Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за наслідки надання Користувачем недостовірної інформації про себе.

2.2. Після реєстрації на сайті, Користувач визнає  законною оплату товарів інтернет-магазину «ЧУДО ОСТРІВ» зі свого Особистого кабінету. Користувач визнає, що товари інтернет-магазину «ЧУДО ОСТРІВ», оплачені з використанням зареєстрованих логіна та пароля, та є оплаченими саме ним.

2.3. Купівля Товарів на Сайті можлива як зареєстрованим Користувачам Сайту так і без здійснення реєстрації, за умови надання необхідних для здійснення купівлі та доставки даних Покупця.

 

3. Обов’язки сторін.

3.1. Користувач зобов'язується ознайомитися із цими Правилами, іншими правилами та умовами, розміщеними на Сайті  та дотримуватись їх.

3.2. Користувач несе відповідальність за правомірне користування Сайтом та усі дії під логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов’язаний звернутися до Адміністрації Сайту.

3.3. Адміністрація Сайту зобов’язується не перешкоджати правомірному використанню Користувачем Сайту.  Зі свого боку, Користувач зобов’язаний не вчиняти дії, які порушують чи можуть розглядатися як порушення чинного законодавства України та/або норм міжнародного права, у тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та суміжних правах, а також будь-які дії, які  можуть призвести до порушення штатної роботи Сайту і його  сервісів.

Користувачі зобов'язані у відгуках та інших записах на Сайті дотримуватись загальноприйнятих правил та норм  поведінки та моралі. Відгуки та інші записи на Сайті  Користувача,  не є конфіденційною інформацією та можуть бути використані Власником Сайту/Адміністрацією Сайту без обмежень, з дотриманням чинного  законодавства України.

3.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання Користувачем інших інтернет-ресурсів, посилання на які розміщені на Сайті.

3.5. При реєстрації в Особистому кабінеті Користувач повинен уникати доступу  інших осіб до його Особистого кабінету та не повідомляти логін та пароль третім особам.

3.6. Адміністрація Сайту має право використовувати рекламу на Сайті, розміщувати її у різних розділах, на сторінках Сайту.

 

4. Інтелектуальна власність

4.1. Увесь зміст Сайту, його тексти та графічні зображення, є власністю Власника Сайту.Назви знаків для товарів та послуг, торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на Сайті, є власністю третіх осіб.

4.2. Забороняється використовувати матеріали, тексти, графічні зображення Сайту на інших сайтах, інформаційного-комунікаційних системах, комп’ютерних мережах. Забороняється поширювати та використовувати матеріали Сайту для комерційного використання або суспільних потреб, які відрізняються від особистого, некомерційного використання.

4.3. Користувач надає Власнику Сайту та Адміністрації Сайту безстрокову, невиключну, по всьому світу, роялті-фрі, ліцензію на розміщені Користувачем  матеріали, відгуки, коментарі, включаючи необмежене право Власнику Сайту та Адміністрації Сайту або будь-якої третьої сторони, що дозволяє використовувати, копіювати, передавати, публікувати, поширювати, створювати похідні роботи, змінювати і адаптувати індекс, кеш, теги, кодувати, (включаючи без обмеження права на адаптацію до потокового завантаження, передачі, мобільного, цифрового сканування або інших технології) в будь-якій формі або засобах масової інформації, відомих зараз або в подальшому розроблені, в тому числі будь-які публікації, розміщені Користувачем на сайті.

 

5. Повідомлення і розсилки

5.1. Сайт може направляти Користувачам  повідомлення у якості відповіді на  звернення, запити чи скарги, направлені через форму зворотного зв’язку та під час замовлення товарів. 

Сайт також може направляти Користувачам інформаційні матеріали (новини, акції компанії, інформацію про акційні пропозиції, знижки тощо). Така розсилка здійснюється на основі підписки на розсилки, оформленої при реєстрації в Особовому кабінеті, шляхом проставлення відповідної відмітки у полі «Я підписуюся на розсилку інформації». Така підписка є також наданням згоди на обробку та використання персональних даних у порядку, визначеному розділом 8 «Обробка персональних даних» цих Правил.  

Сайт направляє усі вказані повідомлення у вигляді електронних листів, повідомлень SMS, повідомлень у Viber. Ви можете змінити налаштування відправки повідомлень у відповідному розділі на Сайті.

 

6. Обмеження відповідальності

6.1. Власник сайту та Адміністрація Сайту нагадують,  що мережа Інтернет не гарантує безпеку, доступність та цілісність передачі даних, і, відповідно, Власник сайту та/або Адміністрація Сайту не несуть відповідальність за виникнення помилок, упущень, видалень, затримок, несправностей (включаючи, але не обмежуючись, дією комп'ютерних вірусів), несправностей ліній зв'язку, обладнання і програмного забезпечення, яке не перебуває під нашим контролем або в разі несанкціонованого використання чи можливого пошкодження матеріалів, опублікованих на цьому Сайті.

Власник сайту та Адміністрація Сайту не несуть відповідальності, якщо в результаті використанням Сайту або неможливості користуватися Сайтом у Користувача виникли будь-які збитки, штрафні санкції, неотриманий дохід, перерва діяльності  тощо.

6.2. Власник сайту та Адміністрація Сайту не надають гарантій точності та повноти матеріалів на Сайті. У разі якщо матеріали Сайту втратили актуальність, Власник сайту та Адміністрація Сайту не зобов'язані їх оновлювати.

6.3. Власник сайту та Адміністрація Сайту не відповідають за відгуки, інші записи, матеріали на Сайті, розміщені Користувачами.

6.4. Заявлене обмеження відповідальності не може суперечити законним правам та охоронюваним законом інтересам Користувачів, гарантованим чинним законодавством України.

 

7. Використання Cookies

7.1. Для коректної роботи Сайту, використання його функціональних можливостей, краще налаштувати браузер на прийом файлів Cookies. Підкреслюємо, що файли Cookies не дозволяють ідентифікувати Вас, а зберігання інформації, записаної на комп'ютері, є тимчасовим.

Користувач може самостійно обрати режим використання файлів Сookies, здійснивши налаштування у своєму веб-браузері.  Відключення використання cookies може обмежити доступ до частин Сайту, які вимагають авторизації.

7.2. Адміністрація Сайту використовує файли Cookies з метою:

- зберігання технічних даних, необхідних для коректного функціонування Сайту;  

- ідентифікації Користувача  після входу до Особового кабінету;

- при заповненні інформації Користувачем у онлайн-формах на декількох сторінках Сайту;

- підвищення безпеки Сайту, його сервісів;

- зберігання особистих налаштувань Користувача по відношенню до Сайту на різних веб-сторінках і сервісах, що надаються через Сайт;

- зберігання налаштувань Користувача щодо використання файлів Cookies;

- для зберігання відповідей користувачів на спливаючі опитування, питання і т. п.;

- для проведення рекламних і маркетингових заходів, у тому числі, для показу реклами, яка базується на попередній активності Користувача.

7.3. Файли Cookies отримані під час використання Сайту Користувачем, можуть бути використані рекламодавцями та партнерами Сайту.

 

8. Обробка персональних даних

8.1. Метою обробки персональних даних на Сайті є зберігання та обслуговування даних контрагентів – Користувачів для їх ідентифікації, надання доступу до персоналізованих ресурсів Сайту, направлення (розсилки)  інформаційних матеріалів (новини, акції компанії, інформацію про акційні пропозиції, знижки тощо) Користувачу/Покупцю, надання клієнтської підтримки тощо, відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», а також діяльність Сайту у сфері цивільно-правових відносин (оформлення покупки, доставки Товару) відповідно до Податкового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» тощо.

8.2.  Володільцем бази персональних даних «Контрагенти» є Власник Сайту ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЕЛЕС УКРАЇНА», місцезнаходження: 65033, м. Одеса, провулок Аеропортівський 3, будинок 2; код ЄДРПОУ: 37014946.

Місцезнаходження бази персональних даних «Контрагенти» - місцезнаходження Власника Сайту.

8.3. Користувач надає свої персональні дані Сайту при здійсненні реєстрації у Особистому кабінету та купівлі товарів на Сайті шляхом заповнення реєстраційної форми та/або форми для оформлення замовлення.

8.4. Користувач або Покупець шляхом добровільного волевиявлення, надає згоду Власнику Сайту, Адміністрації Сайту, на обробку своїх персональних даних протягом усього строку функціонування Сайту, відповідно до сформульованої мети їх обробки, у базі даних Власника Сайту «Контрагенти», під час реєстрації в інформаційно-телекомунікаційній системі (на Сайті) або при оформленні замовлення та купівлі Товарів на Сайті (без реєстрації), шляхом проставлення відмітки про надання дозволу на обробку своїх персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки. Надання такого дозволу шляхом проставлення відповідної відмітки   свідчить про надання дозволу на обробку та використання персональних даних у порядку, визначеному цим розділом Правил.

При цьому, Система Сайту не створює можливостей для обробки персональних даних до моменту проставлення відмітки.

Користувач або Покупець має право відкликати свою згоду на обробку персональних даних шляхом направлення відповідного запиту на електронну адресу Компанії: info@chudo-ostriv.com.ua та/ або на адресу Власника Сайту. При цьому Клієнт розуміє, що відкликання згоди перешкоджає подальшому використанню Сайту та  здійсненню купівлі товарів на Сайті.

8.5. Персональні дані Користувача/Покупця дозволені до обробки відповідно до цих Правил складаються з:

- прізвища, ім’я, по батькові, адреси проживання та доставки товару (область, район та населений пункт, вулиця, номер будинку, квартира, поштовий індекс); номера телефону, адреси електронної пошти, дані про стать, про день народження, дані про наявність дітей, їх ім’я, вік;

- інформації про здійснені Покупцем покупки на Сайті; згідно мети їх обробки, визначеної цієї Згодою.

Дані можуть оброблятись у картотеках, в електронній формі та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи Бази персональних даних «Контрагенти».

8.6. Власник/Адміністрація Сайту вчиняють з персональними даними Користувачів/Покупців, відповідно до отриманої згоди (п.п. 8.3., 8.4. Правил)   наступні дії:   збір персональних даних відповідно до цілей, що зазначені у пункті 8.1. цих Правил; обробку персональних даних, включаючи, але не обмежуючись, збирання, одержання, реєстрацію, накопичення, систематизацію, зберігання, адаптування, уточнення (оновлення, зміну, поновлення), використання, поширення (розповсюдження, реалізація, передача, у тому числі, передача розпорядникам персональних даних та третім особам, яких визначає Власник Сайту самостійно,  знеособлення, блокування, знищення персональних даних, а також будь-які інші дії або сукупність дій, пов’язані з обробкою персональних даних відповідно до мети та цілей їх обробки, включаючи обробку у внутрішніх та/або корпоративних системах, ресурсах, програмах, базах Власника Сайту, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

8.7. Розпорядниками персональних даних є фізичні чи юридичні особи, яким володільцем персональних даних або законом надано право обробляти ці дані від імені володільця. Розпорядниками Бази персональних даних «Контрагенти» ТОВ «БЕЛЕС УКРАЇНА» є:

ТОВ «ТРЕВЕЛ-ТОЙС», місцезнаходження: : 65033, м. Одеса, провулок Аеропортівський 3, будинок 2.

ТОВ «ЕКСПЕРТФАН», місцезнаходження: : 65033, м. Одеса, провулок Аеропортівський 3, будинок 2.

8.8. Персональні дані зберігаються в Базі персональних даних «Контрагенти» Власника Сайту протягом усього строку функціонування Сайту, після спливу якого персональні дані видаляються або знищуються із Бази даних у порядку, встановленому відповідно до вимог чинного законодавства України.

8.9. При оплаті замовлення банківською картою обробка платежу (включаючи введення номера картки) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Це означає, що Ваші конфіденційні дані (реквізити картки, реєстраційні дані та ін.) не надходять до нас, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні та банківські дані клієнта. Під час роботи з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard – Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської картки Держателя. Технологія передачі даних, що застосовується, гарантує безпеку по операціях з Банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL).

 

9. Політика конфіденційності

9.1.  Цей розділ Правил, а також розділ 8 «Обробка персональних даних» Правил встановлюють обов’язок Власника Сайту та Адміністрації Сайту по забезпеченню конфіденційності  та нерозголошення даних, які Користувач надає при реєстрації на Сайті або під час купівлі Товарів на Сайті без реєстрації, або автоматично під час користування  Сайтом.

9.2. Мета обробки персональних данних Користувачів /Покупців, перелік персональних даних, Володілець, розпорядники та місце зберігання персональних даних тощо -   встановлені у розділі 8 «Обробка персональних даних» цих Правил.

9.3. Власник Сайту та Адміністрація Сайту також зобов’язуються надійно зберігати та не розповсюджувати персональні дані Користувачів та/або Покупців, а також іншу персональну  інформацію,  необумовлену у розділі 8 цих Правил, як то: історія покупок, час покупок, дані про платежі, браузери та/чи операційні системи, які використовуються Покупцями.

9.4. Власник Сайту та Адміністрація Сайту вживають необхідні організаційні та технічні заходи для забезпечення інформаційної безпеки з метою запобігання безпідставному розповсюдженню інформації.  До таких заходів відносяться: антивірусні засоби, обмежений доступ осіб до інформації, розміщення інформації на захищених серверах,  технічні засоби шифрування, система захисту доступу та інші загальноприйняті для галузі засоби захисту. Використовується резервне копіювання  для захисту від випадкої втрати або пошкодження даних. 

9.5. Сайт автоматично збирає та використовує інформацію, яка надійшла  під час відвідування сторінок Сайту, а саме: 

- доменне ім’я, IP-адреса, за допомогою яких ви заходите на Сайт;

- вид браузера та операційної системи;

- дата і час відвідування Сайту;

- переглянуті сторінки;

- якщо Ви перейшли на Сайт по посиланню з іншого сайту – адреса цього сайту.

9.6. Відомості про трафік, активність Користувачів  на Сайті, у тому числі електроною поштою, захищені відповідно до законодавства. Адміністрація Сайту, співробітники Сайту не можуть втручатися  в таємницю телекомунікацій.

9.7. Поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб'єкта персональних даних (Користувача/Покупця Сайту). Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Особиста інформація Користувачів може бути надана Сайтом  на вимогу правоохоронних органів, за ухвалою/рішенням суду чи в рамках інших законних процедур, або ж на іншу правомірну вимогу згідно з чинним законодавством України.

9.8. Умови надання інформації (Disclaimer). Сайт може містити посилання на інші сайти. Факт посилання на інші Сайти не означає, що Власник Сайту/Адміністрація Сайту повністю схвалюємо викладені там позиції або ідеї, а також не гарантуємо достовірності розміщеної там інформації. Сайт не несе  відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

9.9. Користувачі Сайту використовуючи Сайт автоматично погоджуються з політикою конфіденційності та приймають її умови, викладені у цьому розділі Правил. Якщо Користувач не погоджується з даною Політикою конфіденційності  та її умовами, то він має залишити цей Сайт.

9.10. Власник Сайту може змінювати Політику конфіденційності. Зміни, що вносяться до Політику конфіденційності, публікуються на цій сторінці Сайту. У окремих випадках Власник Сайту залишає за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних програм.

 

 

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку