Розвиваючі іграшки

898 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: EQY539 Кубик QiYi Cube (EQY539)
  Спеціальна ціна 39 грн Звичайна ціна 249 грн
 2. Артикул: 900422 Гра-балансир KuPik Місяць (900422)
  225 грн
 3. Артикул: M 4095 UA Автотренажер LimoToy навчальний в асортименті (M 4095 UA)
  Спеціальна ціна 503 грн Звичайна ціна 629 грн
 4. Артикул: FT 0009 ABC Піаніно LimoToy в асортименті (FT 0009 ABC)
  255 грн
 5. Артикул: FT 0003 Гра навчальна LimoToy на дистанційному управлінні (FT 0003)
  Спеціальна ціна 1 133 грн Звичайна ціна 1 419 грн

898 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Розвиваючі іграшки для дітей купити за низькою ціною - магазин «Чудо Остров»

Таємниця розвитку малюка проста: треба правильно підібрати товари відповідно до віку дитини. Батьки як ніхто знають, як важливо вибирати якісні іграшки, які сприяють швидкому вивченню малюком мови, звуків, кольорів і навколишнього середовища.

На сьогодні іграшки - це не просто розваги для дітей. Більшість з них допомагають в ігровій формі розвивати уяву і спонукають до продуктивної взаємодії з навколишнім середовищем. Необхідно усвідомити, що в залежності від віку вашої дитини треба правильно підібрати розвиваючі іграшки. Розглянемо кілька відмінностей між ними.

Дитячі розвиваючі іграшки для будь-якого віку

Розвиваючі іграшки для дітей 1 рік

Для цієї вікової групи слід вибирати іграшки з великими і м'якими на дотик матеріалами. Пірамідки, м'які кубики, пальчиковий театр, інтерактивні планшети - деякі можливі варіанти. Розвиваючі іграшки від року повинні включати музичні іграшки, з ними малюк зможе навчитися уважно слухати і тренувати музичний слух.

Не варто обмежуватися найпростішими варіантами. Кроха в цьому віці з задоволенням буде грати з незрозумілими і незвичайними для нього речами. Це можуть бути дерев'яні розвиваючі іграшки різної форми, намистини, які формуються в ланцюжок, і різні ігрові центри з рухомими деталями.

Іграшки Монтессорі - іграшки, які спонукають малюка до дій, так звані "пасивні іграшки". Їх основне завдання - зацікавити дитину. Граючи з такими іграшками, малюк з простого спостерігача перетворюється в активного творця. Це можуть бути числові штанги, вкладиші, логічні пірамідки, конструктивні трикутники і тд.

Розвиваючі іграшки для дітей 2 роки

Сортувальники форм прекрасно підходять для малюків. Вони вчать їх поєднувати подібні предмети і надають батькам можливість навчити їх назвою фігур.

У цьому віці діти активно цікавляться будівництвом, а ближче до 2,5 років у них з'являються елементи сюжетно-рольових ігор, тому важливо надати можливість пограти їм з конструктором. Почати можна з еластичних великих конструкторів по типу Uniplay.

Картки за методикою Глена Домана - розвиваюча методика по якій відбувається швидке запам'ятовування слів дитиною. Такі заняття проходять з використанням карток і займають небагато часу, щоб малюк не втомився.

Розвиваючі іграшки для дітей 3 роки

Почати знайомитися з наукою і технікою можна вже в цьому віці, для цього підійдуть набори, розроблені за методикою S.T.E.M. Для знайомства з вимовою слів і рахунком підійде навчальний планшет з технологією Smart Stage. На додаток до цього варто додати іграшки на розвиток логіки і уважності.

У три роки зростає значення рольових ігор для дитини, тому важливо обзавестися фігурками тварин, рослин, персонажів улюблених мультфільмів і тд.

Розвиваючі іграшки для дітей 4 років

Діти в цьому віці дуже допитливі. Важливо не тільки давати відповіді на питання, що цікавлять, а й вчити дитину самостійно знаходити їх. Тематичні ігри будуть чудовим вибором для почемучки. Будова тіла, космос, тваринний світ - можна почати з будь-якої теми.

Дитина активно вчитися дружити, і йому швидше за все схочется мати іграшки, як у друзів. Краще надати йому цю можливість, щоб він зміг грати з іншими дітьми нарівні.

В інтернет-магазині Чудо Острів можна купити розвиваючу іграшку, яка допоможе малюкові розвивати музичне сприйняття, мова, дрібної і великої моторики, а також поповнювати словниковий запас.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку