Дитячі планшети

35 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: SK 0022 Ноутбук навчальний дитячий LimoToy (SK 0022)
  Спеціальна ціна 572 грн Звичайна ціна 715 грн
 2. Артикул: SK 0053 Телефон іграшковий LimoToy Розумний телефон в асорт. (SK 0053)
  Спеціальна ціна 255 грн Звичайна ціна 319 грн
 3. Артикул: 8631 Музична іграшка Baby team Планшет (8631)
  295 грн
 4. Артикул: 2272-38 Дитячий планшет WinFun навчальний (2272-38)
  Спеціальна ціна 569 грн Звичайна ціна 759 грн
 5. Артикул: M 3812 Дитячий планшет LimoToy Зоопарк (M 3812)
  Спеціальна ціна 271 грн Звичайна ціна 339 грн
 6. Артикул: SK 0016 Планшет дитячий LimoToy навчальний в асорт. (SK 0016)
  Спеціальна ціна 167 грн Звичайна ціна 209 грн

35 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Дитячий планшет купити за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Технічні можливості гаджетів для дітей зростають з кожним роком, але разом з ними і тривога батьків щодо кількості часу проведеного за ними. Зручною альтернативою звичайним планшетів виступає інтерактивний дитячий планшет. Він являє собою не тільки зручний засіб для відволікання уваги, але і пристрій з яким дитина може з користю провести час. Граючи зі своїм міні-комп'ютером крихітка надовго забуде про речі дорослих.

Користь розвиваючих дитячих планшетів

Дитячий планшет можна сміливо назвати однією з найкращих інтерактивних іграшок для дітей від 1 року. Вона повністю безпечна, цікава і багатофункціональна. На відміну від планшетів для дорослих, дитячий повністю не шкідливий для зору. Виробники пропонують величезний вибір моделей, які навчають алфавітом, цифрам, квітам, фігурам і тд. Планшети для дітей концентрують увагу, розвивають уяву, пам'ять, логіку і слух. Головною перевагою є те, що навчання відбувається в інтерактивному режимі в процесі гри. Можна підібрати потрібну мову навчання: українська, російська, англійська. 

Дитячий навчальний планшет можна назвати сучасним букварем. При натисканні на букву планшет промовляє її. Таким чином малюк запам'ятовує візуально і на слух нову для себе букву. При цьому він дуже компактний, що дозволяє брати його з собою в подорожі і займати увагу малюка під час поїздки. Таку іграшку можна спокійно віддавати малюкові на самостійне вивчення і він легко зможе вивчити, повторити і закріпити вивчений матеріал.

Де купити дитячий планшет

Дитячий розвиваючий планшет адаптований під основні потреби розвитку дитини. Крім навчальних, на ньому є функції відтворення пісень з улюблених мультфільмів, загадки, вікторини та віршики.

Великою популярністю серед дитячих гаджетів користується Розумний планшет. Навчання ґрунтується на інноваційній технології Smart Stages, яка передбачає різні рівні взаємодії з дитиною в залежності від рівня його підготовки.

Подібні функції має інтерактивний телефон. Він майже в точності нагадує сучасний смартфон. Граючи з ним малюк буде активно розробляти свою промову, імітуючи розмову по телефону. А звуковий супровід клавіш буде тренувати слухове сприйняття у дітей.

Дитячий навчальний планшет українською мовою можна придбати в інтернет-магазині Чудо Острів за вигідною ціною.

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку