Розвиваючі іграшки

38 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: EQY539 Кубик QiYi Cube (EQY539)
  165 грн
 2. Артикул: 6010 Кубик QiYi Cube Піраміда (6010)
  217 грн
 3. Артикул: 72116 Головоломка Rubik's - Кольоринки (72116)
  446 грн
 4. Артикул: EQY528 Набір кубиків QiYi Cube (EQY528)
  569 грн
 5. Артикул: 5001 Кубик QiYi Cube на підставці (5001)
  135 грн
 6. Артикул: EQY525 Кубик QiYi Cube (EQY525)
  465 грн
 7. Артикул: 1 Головоломка логічна Metal puzzles (1)
  169 грн
 8. Артикул: IA3-000358 Головоломка Rubik's - Кубик 3 * 3 * 1 (IA3-000358)
  176 грн
 9. Артикул: 6062624 Головоломка Rubik's S2 - Кубик 3x3 (6062624)
  293 грн
 10. Артикул: 6004 Кубик QiYi Cube 4х4 (6004)
  205 грн
 11. Артикул: EQY510 Кубик QiYi Cube (EQY510)
  97 грн

38 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Розвиваючі іграшки для дітей купити за низькою ціною - магазин «Чудо Остров»

Таємниця розвитку малюка проста: треба правильно підібрати товари відповідно до віку дитини. Батьки як ніхто знають, як важливо вибирати якісні іграшки, які сприяють швидкому вивченню малюком мови, звуків, кольорів і навколишнього середовища.

На сьогодні іграшки - це не просто розваги для дітей. Більшість з них допомагають в ігровій формі розвивати уяву і спонукають до продуктивної взаємодії з навколишнім середовищем. Необхідно усвідомити, що в залежності від віку вашої дитини треба правильно підібрати розвиваючі іграшки. Розглянемо кілька відмінностей між ними.

Дитячі розвиваючі іграшки для будь-якого віку

Розвиваючі іграшки для дітей 1 рік

Для цієї вікової групи слід вибирати іграшки з великими і м'якими на дотик матеріалами. Пірамідки, м'які кубики, пальчиковий театр, інтерактивні планшети - деякі можливі варіанти. Розвиваючі іграшки від року повинні включати музичні іграшки, з ними малюк зможе навчитися уважно слухати і тренувати музичний слух.

Не варто обмежуватися найпростішими варіантами. Кроха в цьому віці з задоволенням буде грати з незрозумілими і незвичайними для нього речами. Це можуть бути дерев'яні розвиваючі іграшки різної форми, намистини, які формуються в ланцюжок, і різні ігрові центри з рухомими деталями.

Іграшки Монтессорі - іграшки, які спонукають малюка до дій, так звані "пасивні іграшки". Їх основне завдання - зацікавити дитину. Граючи з такими іграшками, малюк з простого спостерігача перетворюється в активного творця. Це можуть бути числові штанги, вкладиші, логічні пірамідки, конструктивні трикутники і тд.

Розвиваючі іграшки для дітей 2 роки

Сортувальники форм прекрасно підходять для малюків. Вони вчать їх поєднувати подібні предмети і надають батькам можливість навчити їх назвою фігур.

У цьому віці діти активно цікавляться будівництвом, а ближче до 2,5 років у них з'являються елементи сюжетно-рольових ігор, тому важливо надати можливість пограти їм з конструктором. Почати можна з еластичних великих конструкторів по типу Uniplay.

Картки за методикою Глена Домана - розвиваюча методика по якій відбувається швидке запам'ятовування слів дитиною. Такі заняття проходять з використанням карток і займають небагато часу, щоб малюк не втомився.

Розвиваючі іграшки для дітей 3 роки

Почати знайомитися з наукою і технікою можна вже в цьому віці, для цього підійдуть набори, розроблені за методикою S.T.E.M. Для знайомства з вимовою слів і рахунком підійде навчальний планшет з технологією Smart Stage. На додаток до цього варто додати іграшки на розвиток логіки і уважності.

У три роки зростає значення рольових ігор для дитини, тому важливо обзавестися фігурками тварин, рослин, персонажів улюблених мультфільмів і тд.

Розвиваючі іграшки для дітей 4 років

Діти в цьому віці дуже допитливі. Важливо не тільки давати відповіді на питання, що цікавлять, а й вчити дитину самостійно знаходити їх. Тематичні ігри будуть чудовим вибором для почемучки. Будова тіла, космос, тваринний світ - можна почати з будь-якої теми.

Дитина активно вчитися дружити, і йому швидше за все схочется мати іграшки, як у друзів. Краще надати йому цю можливість, щоб він зміг грати з іншими дітьми нарівні.

В інтернет-магазині Чудо Острів можна купити розвиваючу іграшку, яка допоможе малюкові розвивати музичне сприйняття, мова, дрібної і великої моторики, а також поповнювати словниковий запас.