Сортери дитячі

44 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 0675-NL Сортер WinFun Годинник (0675-NL)
    609 грн
  2. Артикул: HB 0021 Сортер LimoToy Грані з резинками (HB 0021)
    565 грн
  3. Артикул: 0752-NL Сортер-дзига WinFun (0752-NL)
    701 грн

44 товари

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити сортери для дітей за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Сортери іграшки представляють собою вид іграшок, в яких потрібно щось сортувати. Це відображає і сама їх назва. Сортери для малюків відрізняються між собою типом сортування, наприклад, за кольором або формі, розрізняються за складністю, матеріалом виготовлення.

Характеристики сортерів для дітей

Сортери для самих маленьких - це зазвичай ємність, в якій є отвори неоднаковою форми і фігурки-вкладиші, які відповідають формі одного з отворів. Дитина повинна знайти для кожної з фігурок відповідне отвір. В цьому і полягає принцип гри.

В «Чудо-Острові» в каталозі представлені в основному дерев'яні іграшки-сортери, але можна знайти і пластикові. Дерев'яні сортери мають переваги перед пластиковими: вони зберігають тепло дотиків, дитина може відчути вагу іграшки, урізноманітнюють тактильні відчуття. Дерев'яні сортери для дітей розвивають хороший смак, стимулюють здатність думати логічно і послідовно.

Сортери дерев'яні випускаються в різноманітній формі, в деяких моделях передбачені додаткові функції, такі як звукові ефекти, циферблат, щоб дитина могла навчитися визначати час.

Як вибрати сортер для дітей

Найменшим дітям потрібно купити сортери нескладні, з мінімальною кількістю деталей. Деталі повинні бути простими, в основному це геометричні фігури. Складні фігурки можна вибирати для дітей старшого віку.

Чим старша дитина, тим складніше може бути іграшка. Що стосується віку взагалі, то купити сортери розвиваючі можна купувати діткам до 3 річного віку.

Вибирайте моделі не перевантажені додатковими функції, щоб дитина могла сконцентруватися на основному занятті - сортування предметів. Гра з сортером сприяє правильному розвитку мислення, логіки, пам'яті й мови. Дитина вчиться старанно розкладати предмети, тренує посидючість, терпіння. Діти розвивають дрібну моторику, тренують окомір, вчаться розкладати все на своє місце. Гра в сортери може привчити їх до порядку, вони навчаться розкладати свої речі і прибирати їх після гри. Таке вміння стане в нагоді їм в подальшому.

Купити сортери можна на сайті магазину. Для цього замовте їх в онлайн-формі або зателефонуйте.