Роботи іграшки

70 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 6678-1 Робот LZCZ, в асорт. (6678-1)
  279 грн
 2. Артикул: HT-01A Робот Warrior Robot, танцює (HT-01A)
  305 грн
 3. Артикул: K24 Робот Le Neng Toys (K24)
  332 грн
 4. Артикул: 451-1652 Нано-робот Hexbug Spider в асорт. (451-1652)
  1 089 грн

70 товарів

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити роботи іграшки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Іграшки роботи - одні з найпопулярніших у сучасних дітей. Інтерактивна іграшка може стати улюбленою як для дівчаток, так і для хлопчиків будь-якого віку, стане для дітей компаньйоном і другом. Дитина не захоче розлучатися з нею, так як не просто іграшка, а її інтелектуальна варіація.

Яких роботів іграшок можна купити дитині

У каталозі магазина можна купити іграшки роботи:

 • андроїди;
 • у вигляді тварин, наприклад, іграшку собака робот;
 • дрони;
 • Трансформери.

Деякі моделі іграшок оснащені дистанційним керуванням, робот на пульті управління призначений для дітей від 6 років. У нього вбудовані світлові і музичні ефекти. Він може рухатися, працює на акумуляторі.

Робот на радіокеруванні призведе в захват дитини, якщо він любить конструювати, навчатися новим навичкам, які знадобляться в майбутньому. Гра з роботами розвиває логіку і мислення, змушуючи дитину думати під час гри.

Інтерактивний робот виготовлений з металу, його можна купувати дітям, починаючи з 3 років. Працює на батарейках, у нього є світлові і звукові ефекти. Продається в 3 колірних варіантах. Інтерактивна робот іграшка для дітей може реагувати на рухи або голос, ніж принесе багато радості і захоплення дітям. Можна керувати іграшкою через додаток зі смартфона або планшета. Інтерактивні роботи навіть можуть взаємодіяти між собою, тому можна купувати кілька іграшок відразу.

Як вибрати іграшку робота для дітей

Купити робота можна дітям, починаючи з 3 років, але також вони будуть цікаві хлопцям старше 10 років завдяки великій функціональності. У роботів є датчики, світлодіоди, динаміки, колонки, механічні деталі, які дозволяють їм бути рухливими, видавати і «розуміти» звуки. Іграшки можуть харчуватися від батарейок, вбудованого акумулятора, який заряджається через USB-кабель. Кольорове оформлення іграшок роботів різноманітне, багато моделей представлені в декількох варіантах кольору.

Придбати робота іграшку у вигляді людини або тварини можна на сайті магазину «Чудо-Острів». Замовлення можна оформити через онлайн-форму або зателефонувати, щоб замовлення прийняв оператор. Іграшку робот можна подарувати дитині на будь-яке свято або просто по будь-якому зручному випадку.