Шезлонг-гойдалки

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: ME 1028 Circles Mint Шезлонг-гойдалка El Camino (ME 1028 SENSA Circles Mint)
    2 659 грн
  2. Артикул: ME 1047 Gray Шезлонг-гойдалка El Camino Airy (ME 1047 Gray)
    1 809 грн
  3. Артикул: ME 1028 Flowers Pink Шезлонг-гойдалка El Camino Sensa (ME 1028 Flowers Pink)
    2 659 грн

3 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Купити шезлонги-гойдалки для дітей за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Шезлонг гойдалка для дітей становить інтерес для батьків малюків, за якими потрібно доглядати і яких потрібно заколисувати. Шезлонг-гойдалку, гойдалка-шезлонг і закачує центр можна придбати в магазині «Чудо-Острів» високої якості за найнижчими цінами.

Особливості та опис шезлонга-гойдалки

Дитячий шезлонг гойдалка є невеликим крісельце, куди укладають дитини 5-6 місяців від народження. У ньому можна залишити малюка на той час, поки батьки зайняті своїми справами. Дитина швидко засне, щоб вона не нудьгувала і не плакала, поки не спить. У гойдалці передбачені іграшки, світлові і музичні ефекти, які живляться від батарейки. Багато моделей оснащені функцією вібрації, після включення якої малюк може заснути за все за 2 хвилини.

Шезлонг-гойдалка може витримати дитини вагою до 9 кг, тобто в неї можна укладати малюка до року, сама гойдалка важить не більше 3 кг. Може регулюватися по висоті, передбачені 3 позиції. Виробники - китайські фірми, випускають універсальні гойдалки, їх можна купувати і для хлопчиків, і для дівчаток. Колір матеріалів, з яких вони виготовлені - пластик, метал і текстиль. Поєднання кольорів різноманітно, завжди можна вибрати і купити шезлонг гойдалку, відповідну смакам і уподобанням батьків.

Чому варто купити шезлонг-гойдалку для дітей

Гойдалка-шезлонг може витримати дитини трохи важчу - до 11 кг, віком трохи старше 1 року. Вона також оснащена музичними і звуковими ефектами, які розважають малюка і не дозволяють йому нудьгувати. У шезлонгу є дуга з підвішеними до неї іграшками, вони будуть викликати у малюка бажання дотягнутися до них, дитина буде завжди зайнята. У гойдалці-шезлонгу є функція розгойдування, хитання відбувається на 5 швидкостях, управляти пристроєм можна за допомогою пульта управління.

Шезлонг-гойдалка для новонароджених оснащена спеціальними ременями, які застібаються на тілі дитини, не дозволяючи їй випасти з гойдалки. У моделі є стійкі ніжки, з антиковзаючим накладками, які попереджають перекидання і падіння на підлогу гойдалки. Сидіння шезлонг гойдалки Bambi виготовлено з м'якої приємною тканини, її можна мити і прати. У комплекті є анатомічна подушка для голови і столик для розташування напоїв. Спинка шезлонга регулюється, дозволяє встановлювати її на 3 рівні нахилу, які можна встановити під час неспання або сну малюка.