Музичні скриньки

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Купити музичні шкатулки за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів

Музичні шкатулки з'єднують в собі дві функції - це коробка для зберігання прикрас, яка може програвати короткі мелодії. Звук в дитячих скриньках неголосний і приємний для слуху дітей, може сприйматися як розслаблююча і заспокійлива. Шкатулка музична має прихований механізм, який активується при відкритті кришки.

Різновиди музичних шкатулок

Музична скринька може програвати кілька різновидів мелодій: для зовсім маленьких дітей видають убаюкивающие мелодії, які можна включати, коли малюкові потрібно заснути. Багато виробників використовують в своїх товарах класичні колискові, заспокійливо діють на дитину. Музична скринька може допомогти при укладанні дитини спати, якщо йому подобається мелодія, і він швидко під неї засинає.

У деяких моделях музичних шкатулок дитячих передбачена можливість змінити програє механізм. Механізм довговічний, розрахований на багато циклів відтворення, працює без електрики. Завдяки якісному механізму, дитяча музична шкатулка буде радувати дитини багато років поспіль. Навіть після років експлуатації пристрій буде працювати бездоганно. Скриньку можна передавати наступному дитині, адже вона залишиться в хорошому стані.

Як вибрати скриньку для дітей

Купити музичну шкатулку батьки можуть з великого асортименту магазина. Продукція виробників пристроїв відрізняється по:

  • дизайну;
  • кольором;
  • оформлення;
  • відтворювати звук.

Колірна гамма представлена ​​рожево-білими відтінками, на кришці і боках розташовані зображення героїв мультфільмів або казкових персонажів. Музична скринька з балериною стане хорошим подарунком для дівчинки, вона включає в себе не тільки програє механізм, але і танцюючу фігурку. Зазвичай такі шкатулки об'ємні, в них є достатньо місця для зберігання дитячих прикрас.

Музичну шкатулку купити дівчинці можна, щоб прищепити їй почуття прекрасного, любов до порядку, виробити звичку складати речі, а не розкидати їх. Купити музичну шкатулку з балериною для дівчаток від 4 років на подарунок можна в «Чудо-Острові». Зателефонуйте, щоб замовити товар у оператора або оформите заявку на сайті.