Іграшки-каталки

36 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
 1. Артикул: 0673-NL Каталка WinFun Динозавр Діно (0673-NL)
  Спеціальна ціна 1 255 грн Звичайна ціна 1 349 грн
 2. Артикул: QC23Y Гра Alpha Kids Generation Заводний восьминіг в асортименті (QC23Y)
  Спеціальна ціна 239 грн Звичайна ціна 352 грн
 3. Артикул: 0663-01 Каталка на шнурівці WinFun Телефон (0663-01)
  Спеціальна ціна 727 грн Звичайна ціна 969 грн
 4. Артикул: 0768-NL Каталка WinFun Лосеня (0768-NL)
  589 грн
 5. Артикул: 230202-01 Каталка на шнурку WinFun Слоник (230202-01)
  979 грн
 6. Артикул: HNR53 Іграшка-каталка Fisher-Price Веселий трицератопс (HNR53)
  Спеціальна ціна 1 839 грн Звичайна ціна 2 299 грн
 7. Артикул: 240301-NL Каталка WinFun Черепаха-сортер (240301-NL)
  1 119 грн
 8. Артикул: 0757-NL Каталка на палиці WinFun Stage3 Лама (0757-NL)
  1 389 грн

36 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Іграшки каталки купити за низькою ціною — магазин «Чудо-Острів»

Каталки для дітей — це не просто іграшка, а й чудовий помічник у розвитку вашого малюка. Яскраві та барвисті ходунки каталка дитячі та дитячі машинки каталки не лише подарують дитині море задоволення, але й допоможуть розвинути координацію рухів, зміцнити м'язи та покращити відчуття рівноваги.

На нашому сайті дитяча каталка представлена у широкому асортименті — це іграшка каталка з ручкою, дитяча машинка каталка, музична каталка та інші іграшки каталки для дітей.

Іграшка каталка з ручкою стане улюбленою іграшкою вашої дитини, адже вона зможе самостійно пересуватися на ній, імітуючи водіння справжнього автомобіля.

Каталка дитяча — це не лише іграшка, а й інвестиція у здоров'я та розвиток вашої дитини.

Вибираючи дитячі каталки, враховуйте вік та зріст дитини, а також її інтереси. Дитяча іграшка каталка має бути безпечною та стійкою, мати зручне сидіння та ручки.

Музична каталка стане додатковим стимулом для розвитку дитини. Каталки для дітей — це широкий спектр іграшок, які допоможуть вашому малюку рости та розвиватися.

Іграшка каталка — це універсальна іграшка, яка використовується для переміщення по будинку або на вулиці, каталочки дозволяє грати у дворі з іншими дітьми. Іграшка допомагає малюкам керувати даними міні транспортом і вчитися керувати своїм тілом.

Кому варто купувати іграшки каталки

Як тільки дитині виповнюється рік, він починає постійно топати. Ось і настав період саме для іграшки-каталки, тому можна зробити висновок відповідні іграшки каталки для дітей від 1 року.

Але все ж є вид іграшок-каталок для дітей від 9 до 10 місяців. Відрізняються від попередніх наявністю широкої стійкою рами. З таким видом іграшки діти тупають безпечно.

Як правильно використовувати іграшку-каталку

Процес досить простий - дитина тримається за держатель, рухає їм у потрібну сторону. Дії повинні бути точними, плавними, а сама іграшка стояти рівно.

Іграшки-каталки в своїх функціях додатково видають різні звуки, це і звуки тварин і мелодії, і дзвін.

Для дітей у віці 1,5 років ідеально підійде іграшка-каталка на паличці або як її ще називають з паличкою.

Іграшка-каталка на мотузці - звичний вид іграшки, при якій дитина тягне її за собою, самостійно на мотузці у деяких моделей дозволяється робити вузол. В інших моделей на кінчику мотузки є кульки або кільця. Такі іграшки призначені для більш дорослого віку від 2,5-3 років. Деталі каталок можуть рухатися, наприклад, якщо іграшка виконана у вигляді собачки, він махає голівкою, якщо у вигляді метелика, змахує крилами.

Звуковий супровід - велика перевага іграшок-каталок, вони забезпечують дітям захоплюючу гру. Дитина придумує сценарій гри в залежності від виду іграшки-каталки. Перевозить когось на машинці, вигулює тварин та інше. Механізми іграшки-каталки налаштовані так, що з рухом звук іграшки наростає.

Дітвора насолоджується каталкою і паралельно гра приносить користь в розвитку. Різні сюжети гри, швидкість каталки і спритність дітей, запорука щасливого дозвілля.

Дітки обходять всі перешкоди за допомогою своєї іграшки. Саме дерев'яні іграшки каталки виглядають особливими, традиційними. За рахунок свого матеріалу, стали більш безпечними у використанні. Виконано дерев'яні іграшки каталки з додатковими деталями (кубиками, намистинками, головоломками).

Можна зробити висновок, що іграшки-каталки дуже корисні для розвитку новинок дитини і цим заслужили свою популярність.

Купити дитячий транспорт Чудо Острів

Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку