Нічники

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

1 товар

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

У ранньому дитинстві особливо яскраво відчувається боязнь темряви, через що багато дітей незатишно почуваються коли підходить час лягати спати. На допомогу в такому випадку приходить дитячий нічник. Завдяки м'якому світінню нічника страхи малюка зникають, а кімната стає разом з ним захищеним простором. Тому, якщо укладання дитини відбувається з важкістю, то варто купити нічник дитячий і позбавити чадо від дискомфорту в нічний час. Дитячі світильники-нічники допоможуть створити заспокійливу атмосферу і разом з цим налаштувати дитину на час сну.

Розглядаючи нічник дитячий в кімнату необхідно виходити з того, де краще було б встановити джерело світла. Виходячи з цього існують принципові відмінності в зовнішньому вигляді і функціональних характеристиках.

 

Види нічників

Розрізняють три види нічників, які відрізняються способом кріплення.

  1. Нічник дитячий від мережі. Найчастіше це настільні світильники. Не вимагають ближнього контакту і можуть давати більш яскраве світло, за рахунок чого їх можна встановлювати в віддалених місцях кімнати де спить дитина. Це також можуть бути дитячі нічники-проектори. Особливо популярними варіантами є світильники з проектором нічного неба. Світло від таких нічників розподіляється по стелі і має легке приємне світіння.
  2. Нічнік дитячий на стіну. Такий вид кріпиться на стіну за допомогою спеціальних прищіпок, не займає багато місця і дозволяє робити у встановленій зоні невелике затишне світіння.
  3. Бездротові нічники. Дана модель працює від батарейок і часто являє собою іграшку, з якою в денний час можна грати.

 

Рекомендації по вибору дитячих нічників

  1. Для зовсім маленьких можна розглядати варіанти у вигляді м'яких іграшок зі світловим і звуковим супроводом. Іграшку-нічник можна класти в ліжечко з дитиною, вони м'які на дотик і безпечні для контакту з малюком. Такі нічники випромінюють досить приглушене світло, яке не заважає дитині і в більшості випадків супроводжуються білим шумом або іншими заспокійливими звуками. Дитячий нічник з музикою буде служити колисковою і підійде особливо активним малюкам, яким важко самостійно засинати.
  2. Робіть перевагу моделям з автоматичним регулюванням режимів освітлення і роботи. Найбільш зручні у використанні світильники з таймером і можливістю самостійно налаштовувати час роботи.
  3. Безпечні матеріали. Звертайте увагу на якість матеріалу і його запах під час роботи. Перед купівлею краще переконатися, що нічник не перегрівається і має міцну пластмасову основу.

В інтернет-магазині Чудо Острів можна купити дитячий нічник з доставкою по всій Україні. Нічники у вигляді тварин, нічники-проектори зі світловим і звуковим супроводом за доступною ціною.