Брязкальця

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням
  1. Артикул: K999-80B Брязкальце Kaichi Ключі (K999-80B)
    182 грн

2 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Ціна за зростанням

Найпростіший і найдієвіший спосіб заспокоїти малюка - дати йому погратися з брязкальцем. Брязкальце для дітей часто є найпершою іграшкою в їх житті. Тому вона повинна відповідати ряду вимог, які зроблять гру з нею безпечної і одночасно корисною.

Вибір дитячої брязкальця, поради по вибори матеріалу

За матеріалами виготовлення брязкальця можуть розділятися на кілька видів:

  1. Пластикові. Найпоширеніший вид брязкальця для немовлят, який представлений широкою лінійкою. Ціни на такі іграшки не виходять за межі бюджетного сегменту і налічують величезну кількість всіляких моделей. Вони зручні для утримання маленькими ручками, мають невелику вагу і за ними легко доглядати.
  2. Дерев'яні. Екологічний і довговічний варіант, в порівнянні з попереднім. Дерев'яне брязкальце - найкращий варіант для старших малюків, які навчилися міцно стискати предмети в ручках, оскільки іграшки з натуральної деревини мають велику вагу.
  3. Текстильні. Виконані з гіпоалергенних матеріалів, наприклад льон або бавовна, також можуть бути вставки з інших матеріалів. Найпоширенішими серед них є брязкальця-шарудіння, які привертають увагу крихти за рахунок різних на дотик текстур, а також звуків від них.
  4. Силіконові. Найпоширеніший матеріал для брязкалець, які виконують функцію прорізувача. Малюкам безпечно брати їх в рот. Вони мають рідке внутрішнє наповнення, їх часто можна зустріти в якості доповнення до підвісок і розтяжок.

Види дитячих брязкалець

Крім представлених варіантів все частіше можна побачити брязкальця, які поєднують у собі кілька видів матеріалів. Наприклад, брязкальце гачком поєднує в собі дерев'яну основу-кільце і м'яку текстильну в'язану частину у формі тварини.

Музичні брязкальця - популярний варіант брязкальця, який крім розвитку тактильних відчуттів зачіпає ще й слухові. Їх можна зустріти в пластикових і текстильних варіантах.

Виробники подбали про те, щоб у малечі була можливість зручно гратися і спостерігати іграшки практично у будь-якому положенні. Можна розділити брязкальця за способом кріплення і зовнішнім виглядом:

  1. Брязкальця на коляску. Допомагають малюкам звикнути до прогулянок на свіжому повітрі. Вони кріпляться на спеціальну дугу або на каркас коляски, де розташований капюшон.
  2. Брязкальце розтяжка. Нагадує за формою невелику гірлянду, яку можна розтягувати на ширину коляски і закріплювати за допомогою надійних гачків.
  3. Брязкальце на ліжечко. За конструкцією нагадує брязкальце для коляски, але відрізняється своїми трансформаційними можливостями. Більшість таких іграшок має кілька окремих кріплень під кожен предмет, що дозволяє не тільки додавати до неї улюблені іграшки крихти, але і давати йому погратися з окремими її частинами.

На сайті Чудо Острів можна купити брязкальце за вигідною ціною з доставкою по Україні.