Розвиваючі коврики

49 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні
  1. Артикул: 2508-NL Ігровий музичний килимок WinFun (2508-NL)
    1 062 грн
  2. Артикул: GB-M129V2 Дитячий розвиваючий килимок-пазл Baby Great "Швидкий транспорт" (GB-M129V2)
    Спеціальна ціна 559 грн Звичайна ціна 749 грн

49 товарів

Сторінка
1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Розвиваючі килимки для дітей за низькою ціною

В інтернет-магазині «Чудо Острів» представлено різноманітний асортимент розвиваючих килимків для немовляти з різними сюжетами і функціоналом. Можна купити килимок-пазл для дітей або масажний килимок для дітей. Всі килимки для дітей виконані з якісних екологічних матеріалів провідних виробників: Fisher Price, Winfun, Meying.

Вибираючи дитячий розвиваючий килимок слід дотримуватися наступних моментів:

  • Врахувати вік і зріст дитини, щоб дитині було комфортно на килимку лежати. Для більш дорослих діток підійде вже килимок-пазл або трикотажні великі килимки, на яких зручно повзати.
  • Врахувати необхідність у додатковій функціональності. Килимок для немовляти найчастіше сильно відрізняється від інших розвиваючих килимків по комплектації. Може мати додаткові функції (наприклад, додатковий масажний шар, дуги для підвіски іграшок).
  • Врахувати стать дитини. Більшість килимків для немовлят підходять будь-якій статі, але є специфічний кольори, які так само бажано при цьому врахувати, особливо, якщо килимок підбирається в якості подарунка.

Види дитячих розвиваючих килимків

Дитячий розвиваючий килимок ділиться на кілька видів залежно від функціональності:

Килимок-пазл. Килимок складається з окремих елементів з прогумованого багатошарового матеріалу з різними малюнками, які дитина може збирати немов пазл. Такий дитячий килимок призначений для дітей віком від 2 років, але цілком може бути використаний і для більш молодшого віку.

Килимок для немовляти. Найчастіше килимок для немовляти має специфічну конструкцію. Наприклад: дитячий килимок з мобилем має дугу, до якої кріпляться висячі брязкальця або м'які тактильні іграшки; масажний килимок для дітей може мати додатковий масажний шар, що поліпшує кровообіг в поверхнях тіла, які з ним взаємодіють.

Килимок-переноска. Так само можна купити килимок для немовляти зі складними бортиками, які перетворюють його в переноску, дуги при такій конфігурації дитячого килимка виконують функцію ручок.

Зручність дитячий килимків полягає в тому, що він в першу чергу мобільний - в будь-який момент його можна швидко зібрати і звільнити поверхню, його так само можна брати в поїздки. При цьому в складеному стані килимок займає мінімум місця.

Вибрати й купити розвиваючий килимок для дітей можна в інтернет-магазині «Чудо Острів».