Трансформери іграшки

124 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

124 товари

1
9
15
30
15
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Популярні
Рейтинг
Популярні

Трансформери іграшки купити за низькою ціною - магазин «Чудо-Острів»

Трансформери - чудо іграшки нової ери, наділені супер здатностями. Транспорт і спецтехніка. Іграшки - трансформери в такому випадку виконані у вигляді танків, автомобілів, літаків, зорельотів, вертольотів, пожежних машин і т.д. Окремо виділяють трансформерів, які виконані на основі мультфільмів, серіалів і коміксів. Трансформери - іграшки Hasbro дуже популярними серед хлопчиків. Трансформер прайм - один з втілених ними персонажів.

Ні для кого не секрет, що основна функція трансформерів в їх умінні змінювати форму в будь-який інший предмет або персонаж. Цікавими такі іграшки будуть для дітей від 2 до 3 років. Деякі моделі з більш складною трансформацією підійдуть вже для більш дорослого віку дитини. Іграшка-трансформер Бамблби - саме така і призначена для дітей від 6 років.

Ще один не менш популярний вид трансформерів - це трансформери у вигляді тварин, динозаврів, комах. Якщо ще й дані тварини були попередньо зображені в якій стрічці або мультику, дітвора буде в захваті від такого подарунка.

Змішаний тип трансформерів представлений мутацією іграшки з техніки в тварину, і навпаки. Також є чудо іграшки, здатні до наслідування до чотирьох видів фігурок. З даними трансформерами ніколи не засумуєш.

Як вибрати іграшку - трансформер

Трансформери виготовляють з матеріалу - пластика. Рідко, але в деяких іграшках додатково використовують метал. Метал плюс пластик - добре виконана конструкція трансформера в більш реалістична. Купити іграшку трансформер можливо як складної так і в простій конструкції.

У іграшок - трансформерів продумані ефекти:

  • звукові - розмова роботів, звуки тварин, мотора автомобіля або техніки;
  • радіоуправління - можливість управляти трансформером на відстані, в різному радіусі перебування;
  • рух - за допомогою батарейок, трансформери виконують руху в різні боки, змінюють свою локацію і заохочують дітей до гри;
  • світлові - освітлення фар, світіння очей тварин або робота, висвітлення рухомих частин тіла.

При виборі товару потрібно звернути пильну увагу на безпеку іграшки у використанні.

Всі деталі повинні бути надійними, стійкими і виконані з нетоксичних матеріалів. Також потрібно врахувати смаки і захоплення дитини, щоб іграшка для неї була цікавою. Завжди в тренді і завжди популярні іграшки трансформери не здають позицій і залишаються одними з улюблених іграшок хлопчиків.